Aksesuarlar
Accessories
Ölçümün, probların ulaşamayacağı kadar derin veya ulaşılması zor yerlerde yapılması gerektiği durumlarda, prob uzatmalarından destek alınabilir. Hexagon Metrology, ölçüm aralığını artırmak için çok çeşitli uzatmalar sunar.

Ek olarak, uygulamanın gerekliliklerini karşılamak üzere çeşitli metallerden yapılmış geniş bir yelpazede dokunma tetiklemeli prob ucları mevcuttur. Bu uç çeşitliliğine disk uç, uç uzatmaları, yıldız uç, yarım küre uç, silindirik uç, paralel uç, adaptörler, mafsallı uçlar ve yıldız göbekleri de dahildir.

Tarama probları, ancak en iyi uçlar ve aksesuarlarla kullanıldığında mükemmel hassasiyet sağlar. Hexagon Metrology, tarama probları için çok geniş bir yelpazede uç ve aksesuarlara sahiptir. İhtiyacınız olan yakut, silikon veya elmas uçlu; seramik, tungsten karbür veya karbon fiber saplı her tür ölçüm ucunu Hexagon Metrology’den temin edebilirsiniz.
Prob Tutucular için Adaptörler ve Uzatmalar


Hexagon Metrology prob tutucularının adaptör ve uzatma ürünleri yelpazesi, en zor uygulamalar için en iyi çözümleri garanti eder. Prob tutucunuz ister kinematik (TKJ) ister M8 vidalı bağlantıya sahip olsun, Hexagon Metrology size her zaman doğru aksesuarları sunar.


» Daha fazlası
Dokunma Tetiklemeli Problar için Uçlar ve Aksesuarlar


Hexagon Metrology dokunma tetiklemeli problarıyla birlikte kullanım için; farklı şekil ve malzemelerde geniş bir uç, uzatma ve aksesuar yelpazesine sahiptir. Küre problar, en yüksek standartlarda üretilir. Tüm ürünler, uluslararası ISO 3290 Standardı Sınıf 5’e uygundur.


» Daha fazlası
Tarama Probları için Uçlar ve Aksesuarlar


Tarama problarıyla kesin hassasiyeti sağlamak için doğru ucun seçilmesi hayati önem taşır. Tarama problarının uç ve aksesuarları, ölçümünüzün hassas ve kesin olmasını sağlamak için en yüksek standartlarda üretilir.


» Daha fazlası


Print Print