Ana değerlerimiz
KÂR ODAKLIYIZ.
Hedeflediğimiz sonuçlara ulaşmak için performansı, ölçülebilir hedefler belirleyerek ve ortak çalışma yaparak sürece göre değerlendiririz.

PROFESYONELİZ.
İşimizi bilmenin, beklentileri aşmanın ve süreç boyunca politik hamlelerden kaçınmanın önemini anlayan gerçek profesyonelleriz.

MÜŞTERİ ODAKLIYIZ.
Müşterilerimizin başarısının bizim başarımız için çok önemli olduğunu ve onların ihtiyaçlarını karşılamak üzere açık bir şekilde konuşmamıza ve belirgin hedefler koymamıza dayandığını biliyoruz.

YENİLİKÇİYİZ.
Müşterilerimizin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılama konusunda yeniliğin önemini ve fırsatların hızlı bir şekilde büyütülüp geliştirilmesi gerektiğini anlıyoruz.

GİRİŞİMCİYİZ.
Hızlı kararlar vermek, hesaplanmış riskler almak ve yeni fırsatlar bulmak için yeni şeyleri denemekten ve merkezi olmayan yapımızı güçlendirmekten korkmuyoruz.

BİRBİRİMİZE BAĞLIYIZ.
İşimize olan sorumluluğumuz, yaptığımız şeye duyduğumuz tutku ve bunu gerçekleştirme hızımız canlı enerjimiz ve bağlılığımızın kanıtıdır.

Hexagon Metrology, Hexagon’un bir parçasıdır (Nordic exchange: HEXA B). Hexagon; tasarım, ölçüm ve görselleştirme teknolojilerinin önde gelen global sağlayıcılarından biridir. Hexagon müşterileri, değişen dünyanın bir adım önünde olmak adına nesneleri tasarlar, ölçümünü yapar ve yerleştirir, ayrıca verileri işler ve sunar. www.hexagon.com adresinden daha fazla bilgi edinin.

Bize Ulaşın

>> İlgili kişiler

Burada Bölgeniz için Satış, Servis ve Destek iletişim bilgilerini bulacaksınız

>> İstek Formu

İstek Formunu doldurarak bize ulaşınPrint Print