Avantajınız

Uzmanlığımız avantajınızdır.

Hexagon Metroloji olarak müşterilerimize proseslerinin tamamını kontrol edebilme, ürün kalitesinin arttırılması ve tesis verimliliğin dünya çapında arttırılmasında kararlıyız. Yaklaşık 200 yıllık uzmanlığımız, çok çeşitli ürün yelpazemiz ve geniş coğrafi kapsama alanımız ile sizi değişen dünyada bir adım öne çıkaracağız.

Hexagon Metrology – where quality comes together.

HİZMETLER
Ürün önerilerimizin çok ötesine uzanan destek sağlıyoruz. Eğitim, danışmanlık, parça programlama, muayene ve sistem yeniden inşası için yerel uzmanlarımız ile 70’ in üzerindeki Mükemmelliyet Merkezinde hizmetinizdeyiz. Küresel servis ağı avantajımızı kullanın.

SENSÖRLER
Geniş dizilimli sensör teknolojilerimiz, ölçüm profesyonelleri için tamamen entegre bir sistem sağlar. Lazer, dokunmatik, optik ve beyaz ışık teknolojileri kullanılarak inşa edilmiş sensörlerimiz kritik karar almayı kolaylaştırır . İhtiyaçlarınızı karşılamak için seçtiğimiz hassas sensörlere güveniyoruz.

YAZILIM
On binlerce lisanslı kullanıcısı olan, dünyanın en populer metroloji yazılımını geliştiriyor ve sürekliliğini sağlıyoruz. Yazılımımız şirketlerin yenilikçi düşünceyi destekleyen, ve yönetilebilir çok boyutlu dataları oluşturup paylaşmasını kolaylaştırır. Yarının problemlerini bugünden çözmek için geniş yazılım yelpazemizi kullanın.

ÇÖZÜMLER
Yazılım, donanım ve hizmetler arasında geliştirdiğimiz sinerji sizin için komple bir paket oluşturmada yardımcı olur. Ihtiyacınıza uygun standart bir ürün yerine uygulamanıza has bir çözüm oluşturuyoruz. En zorlayıcı metroloji sorununuzu yaratıcı bir şekilde çözmek için nasıl yardımcı olabileceğimizi bize sorun.

SEKTÖRLER
Çalışanlarımız, sizlerin çeşitli ihtiyaçlarınızı anlayan ve kendi branşlarında uzmanlaşmış profesyonel kişilerdir. Çeşitli endüstriler ile işbirliği içerisinde çalışma sinerjisi size değişikliği şekillendirecek gücü sağlar. Başarınız için etkin olarak nasıl çalıştığımızı görün.

Bize Ulaşın

>> İlgili kişiler

Burada Bölgeniz için Satış, Servis ve Destek iletişim bilgilerini bulacaksınız

>> İstek Formu

İstek Formunu doldurarak bize ulaşınPrint Print