Beyaz Işık Tarama Sistemleri Yazılımı
Software for White Light Scanner Systems
Hexagon Metrology beyaz ışık tarama sistemleri Yazılım Süiti, tarama platformlarını kullanarak elde edilen faydaları artıran çeşitli katma değer yazılım ürünlerinden oluşmaktadır. Bu yazılım süiti yenilikçi iş süreçleri ile birleştiğinde, üreticilerin bağlama düzeneklerini kontrol etme ve diğer maliyetli teknolojilerin geleneksel yöntemlerinden esnek temassız boyutsal ölçmeye geçmelerine olanak tanır.


CoreView Lite


CoreView Lite, CoreView formatındaki ortak boyutsal ölçüm bilgisine dayalı görüntüleme ve işbirliği için kullanılan ücretsiz bir Hexagon Metrology yazılımıdır. CoreView Lite; tasarım, mühendislik ve üretim süreçleri süresince kalite ve genel performansı iyileştirmek için zengin ve anlamlı boyutsal ölçüm bilgilerini kullanan büyük bir kullanıcı topluluğuna güç vermektedir.


» Daha fazlası
CoreView Plan


CoreView Plan, Hexagon Metrology Beyaz Işık Tarayıcı sistemleri kullanılarak gerçekleştirilecek kapsamlı boyut ölçü programlarının planlanması, hazırlanması ve tanımlanması için kullanılan özel bir yazılımdır. CoreView Plan kullanan mühendis kolaylıkla ölçülecek özellikleri tanımlayabilir, çoklu hizalama kılavuzları belirleyebilir, DG&T gerekliliklerini yakalayabilir ve daha sonra kullanım için raporlama şablonlarını hazırlayabilir.


» Daha fazlası
CoreView Pro


CoreView Pro, mühendislik ve üretim organizasyonlarında boyutsal ölçüm analizi, raporlama ve işbirliği için kolay kullanımlı araçlar sunan güçlü bir yazılım ürünüdür. CoreView Pro ile boyutsal ölçüm sonuçlarını anlamak sezgisel hale gelir ve çeşitli görüntüleme ve analiz kabiliyetleri sayesinde kullanıcılar kolaylıkla bir sorunun neden ve sonucunu belirleyebilir, ve yapılması gereken eyleme karar verebilirler.


» Daha fazlası
CoreView Analysis


CoreView Analysis, toplana boyutsal verilerin çevrimdışı hesaplanması, sonuçların ve ters mühendislik operasyonlarının ölçüm sonrası analizi için kullanılan bir Hexagon Metrology yazılım ürünüdür. CoreView Analysis, müşterilerin zaman alan görevleri çevrimdışı bir istasyona aktararak sistemlerinin genel verimini artırmaları şeklinde Cognitens platformunu kullanımlarını optimize etmelerine yardımcı olur.


» Daha fazlası
CoreView Mapping


CoreView Mapping olay yeri haritalama sürecini desteklemek için tem entegre bir yazılımdır.


» Daha fazlası
CoreView STL


CoreView STL, Hexagon Metrology WLS400 ölçümlerine dayanan yüksek kaliteli STL modellerinin tek tuşla üretilmesini sağlamaktadır.


» Daha fazlası


Print Print