Beyaz Işık Taraycı Sistmleri
White Light Scanner Systems
Beyaz ışık  taraycı sistemleri, otomotiv ve diğer üretim endüstrilerindeki mühendislik ve imalat proseslerini geliştirmeye odaklanmış  çok amaçlı 3D optik ölçüm sistemleridir. 3 Boyutlu ölçüm, devreye almayı hızlandırmak, yüksek imalat kalitesine ulaşmak, imalat giderlerini azaltmak ve her bir ürün için yüksek kar marjı sağlamak amacıyla üretimi organize etmenize yarayan ve artan öneme sahip bir stratejidir.

Hexagon metroloji çözümleri, ölçüm dataları toplamak, yorumlamak ve boyutsal ölçüleri analiz etmek, yeni bir üretim devreye alamak için  farklı araçlar ve toplumlar arasında bağlantı kurmak amacıyla ortak bir dil ve ekipman sunar.
Hexagon Metrology WLS qFLASH


Flaşlar her yerde çakar: Hexagon Metrology’nin WLS qFLASH ürünü; 3B ölçümleri en kısa sürede gerçekleştiren, raporlayan ve kullanımı en uygun şekilde sayısallaştıran, temassız ölçüm yapan çok yönlü ve yetenekli bir sistemdir. Cihaz aynı zamanda hafif, sağlam ve kullanımı kolaydır. Parça üzerinde ultra-portatif ölçümler veya doğrudan kök neden analizi için elde ve tripod üzerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.


» Daha fazlası

BLAZE 600M


BLAZE 600M taşınabilir mavi ışık ölçüm sistemi, atölye ortamında hızlı veri toplama için temassız optik 3D tarama çözümüdür. Mavi ışıklı LED aydınlatmayla yüksek çözünürlüklü dijital görüntülemeyi bir araya getiren sistem, hassas 3D denetimi esnek bir pakette sunuyor.

Ayarlanabilir ölçüm genişlikleri, çoklu veri alma modları ve iki konfigürasyon seçeneğine sahip BLAZE 600M, farklı malzeme türlerine kolayca adapte olur ve boyutlu ölçümden tersine mühendisliğe uzanan uygulamalarda kullanılabilir.» Daha fazlası

Hexagon Metrology WLS400M


Hexagon Metrology WLS400, Hexagon Metrology Beyaz Işık sensörlerinde gelecek nesildir ve yüksek çözünürlüklü dijital kameralar, LED tabanlı aydınlatma, karbon fiber yapı ve hızlı veri toplama ve işleme gibi en son teknolojileri barındırmaktadır.


» Daha fazlası

Hexagon Metrology WLS400A


Hexagon Metrology WLS400A, beyaz ışık ölçüm sistemi geçek zamanlı imalat sahası metrolojisi için esnek bir çözümdür. Boyutu, karmaşıklığı veya geometrik özellikleri ne olursa olsun, ölçülen nesnelerden zengin boyut bilgisi elde eder. Bu anahtar teslim çözüm titreşim, sıcaklık ve aydınlatma değişiklikleri gibi zorlu çevresel koşulların üstesinden gelir ve tüm yaygın endüstriyel robotlar ile kullanılabilir.


» Daha fazlasıPrint Print