Boru Ölçüm Sistemleri
Tube Inspection Systems
Hexagon Metrology bükülmüş boruların 180° dereceye kadar temazsız olarak ölçülmesine olanak sağlayan düşük maliyetli çözümler sunar. Kızılötesi ve lazer teknolojileri Hexagon Metrology tarafından üretilen tüm ölçüm kolları ile uyumludur. Önemli Bilgi: Eğer orjinal imalat verisinden bir sapma tespit edilirse, büküm makinasi network üzerinden otomatik olarak düzeltilebilir.


Boru Ölçüm Sistemi


Hexagon Metrology Boru Ölçüm Sistemi, her sektördeki üreticilerin olmazsa olmaz parçaları olan borular ve boru düzeneklerinin kalite kontrollerinin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için tasarlanan sertifikalı bir portatif ölçüm çözümüdür. 

Komple bir donanım ve yazılım paketi şeklinde veya mevcut portatif ölçüm koluna bir güncelleme olarak sunulan sistem, güçlü ROMER Absolute Arm portatif koordinat ölçüm cihazının (CMM) yanı sıra minimum müdahale ile ölçüm ve denetim sürecini hızlandırmak için özel olarak tasarlanan temassız boru ölçüm probları ve son teknoloji TubeShaper yazılımını kullanıyor. » Daha fazlasıPrint Print