CMM – Yatay Kollu
Single & Double Horizontal Arm CMMs
Hexagon Metrology yatay kollu koordinat ölçüm makinalarının (CMM) avantajı araba endüstrisi veya hava sanayii, gemi inşa, savunma, makine ve demiryolu sanayiinde kullanılan büyük hacimli saç malzemelerin incelenmesi sırasında ortaya çıkmaktadır. Açık yapıları sayesinde iş parçasına direk erişime olanak sağlaması, yükleme ve boşaltma açısından önemli bir fayda sağlamaktadır. Ayrıca yatay kollu koordinat ölçüm makinaları otomotiv, beyaz gövde prosesleri gibi otomatik üretim hatlarının bir parçası gibi bu hatlara entegre edilebilmketedir.

Farklı dizayn ve fiyat-performans sınıfları ile geniş bir uygulama alanına sahiptirler.
DEA BRAVO Konsol


DEA BRAVO Konsol serisi ince cidarlı bileşenlerin esnek ve hassas boyutsal ölçümü için teknik olarak gelişmiş ve maliyet etkin bir çözümdür, ve endüstriyel ortamlardaki orta büyüklükte parçalar için idealdir.


» Daha fazlası

DEA BRAVO HA


BRAVO HA piyasadaki en yüksek performansa sahip DEA yatay kollu ölçüm robotudur. Endüstriyel ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmış olan BRAVO HA, araba gövdelerinin ve alt montajların imalat sahasında boyutsal ölçümü için optimize edilmiş çözümdür. Özel tasarım, yenilikçi malzemeler ve ileri teknik çözümler, BRAVO HA’nın en zoru ortam koşullarında bile en iyi metrolojik ve dinamik performansı yakalamasını sağlamaktadır.


» Daha fazlası

DEA BRAVO HD


BRAVO HD, beyaz gövde ve alt montajları gibi ince cidarlı bileşenlerin esnek ve hassas boyutsal ölçümü için teknik olarak gelişmiş ve maliyet etkin bir çözümdür. BRAVO HD, aynı zamanda BRAVO HP ve BRAVO HA’yı da içeren BRAVO serisine aittir. Dengeli, hassas bir mekanik yapı, tümleşik sıcaklık dengeleme sistemi, geniş bir prob, prob kafası, bilek ve aksesuar yelpazesi ve teknolojinin son ürünü bir yazılım paketi kullanarak özellikle metroloji laboratuarları, QC odaları ve Meisterbock odaları içinde çalışmaya uygun etkin bir koordinat ölçüm makinesi sunmaktadır.


» Daha fazlası

DEA BRAVO HP


BRAVO HP kaporta saclarının, şasilerin ve alt montajların imalat sahasında boyutsal ölçüm ve analiz isterlerini optimum şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. Yüksek dinamik ve hassasiyet ile karakterize edilmektedir. BRAVO HP, aynı zamanda BRAVO HD ve BRAVO HA’yı da içeren BRAVO serisine aittir. Dengeli, hassas bir mekanik yapı, tümleşik sıcaklık dengeleme sistemi, geniş bir prob, prob kafası, bilek ve aksesuar yelpazesi ve teknolojinin son ürünü bir yazılım paketi onu, özellikle imalat sahası ortamları, metroloji laboratuarları ve QC odaları içinde çalışmaya uygun etkin bir CMM yapmaktadır.


» Daha fazlası

DEA MERCURY


DEA MERCURY yatay kollu ölçüm cihazlarinin üç farkli versiyonu ile bulunmaktadir. Bunlarin hepsi modüler konsept üzerine dayanmaktadir. Otomatik makinalar, manuel kullanim için devre disi birakilabilen sürücüler, tek-,çift – veya çoklu kol konfigürasyonlari ,dokunmatik problar, optik sensörler, markalama cihazlari, fikstürler …. DEA MERCURY serisinin sunduklari olarak adlandirilabilir.


» Daha fazlası

DEA TORO


DEA TORO, sac metal bileşenlerin ve büyük boyutlu parçaların boyutsal ölçümü için yenilikçi bir otomatik yatay kol ölçüm makinesi serisidir. TORO olağanüstü bir fiyat/performans oranı sunar ve Runway yapısı ile ana kılavuz yere sabit şekildedir.


» Daha fazlası

DEA TRACER


DEA TRACER is a manual coordinate measuring and scribing device. Its construction features a horizontal arm that is ideal for measuring and scribing medium- to large-sized parts such as design models, mould and die cores, carpentry structures or sheetmetal parts.


» Daha fazlasıPrint Print