CMM - İmalat Sahası
CMMs designed and built for the shop floor
İmalat ortamında hassas ölçümler yapmak imkansız olabilir. Hexagon Metrology' nin özel amaçlı, imalat sahasına uygun, sağlamlaştırılmış koordinat ölçüm  makinalarını kullanarak imalat sahasında bile istediğiniz hassasiyeti sağlayabilirsiniz. Hücresel yerleşim ve yalın üretim için ideal olan bu makinalar imalat bölgesinde otomatik ölçüme tam olarak uygundur. Özelleştirilmiş yazılım arayüzü ile her operatörün kolaylıkla parçayı ölçebilmesini sağlar.

Bu ürünler geniş sıcaklık aralıklarında bile yüksek hassasiyetlerini korurlar. İmalat sahasına uygun bu özel makinaların karakteristikleri  ve otomatik sıcaklık dengeleme özellikleri sayesinde  vibrasyon ve kirlilik gibi  zor imalat ortamlarında bile performans düşüşü yaşanmaz.  
GLOBAL SF


GLOBAL SF tipik olarak sıcaklık değişiklikleri, titreşim ve toz içeren atölye ortamlarında boyutsal denetleme için ideal CMM’dir. Donanım ve en yeni teknoloji yazılım çözümlerinin bir araya gelmesi sayesinde, bu makine modeli 15 ile 30 °C arasındaki bir sıcaklık aralığında bile en üst sınıfta hassasiyet ve güvenilirlik sunar. Yüksek tarama verimi GLOBAL SF’nin üretim sürecini kontrol altında tutmak için en uygun CMM olmasını sağlar.» Daha fazlası

TIGO SF


TIGO SF üretim bölümü için çok yönlü ve havasız, yüksek performanslı bir Koordinat Ölçüm Cihazıdır. Sağlam ve dayanıklı yapısı son derece hassas ölçümlerin yapılmasını sağlarken inovatif işletim konsepti endüstriyel iş parçalarının boyutsal denetimini basitleştirir ve metroloji dünyasını herkese açar.

Zorlu ortamlarda çalışması için üretilen TIGO SF, kapaklar ve körüklerle her yönden korunmaktadır ve dayanıklılık, inovasyon ve esnekliğin ideal bir karışımıdır.

Konsol yapısı sayesinde TIGO SF üç taraftan erişilebilirdir ve parça yükleme/boşaltma ve parça programlama için optimal erişilebilirlik sunar. Yoğun delikli bir ızgaraya sahip, kalın granitten yapılmış tezgah, parça tesisatını kolay ve hızlı kılar.» Daha fazlası

7.10.7 SF


Hexagon Metrology 7.10.7 SF, zorlu koşulların üstesinden gelmek için tasarlanan dayanıklı bir koordinat ölçüm cihazıdır. On beş yıldan fazla süregelen atölye ortamı makine üretiminden ilham alan ve kanıtlanmış teknolojilerle güçlendirilen bu cihaz, en zorlu üretim ortamlarında test edilmiştir.

 Atölye ortamı operatörleri için kullanılabilirliği artırmak ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak üzere ek özelliklerle donatılan 7.10.7 SF, ön giriş kalite kontrolü için idealdir. Belirgin şekilde düşük maliyetler, basit bakım, kullanım kolaylığı ve ekonomik çalışmasının yanında, zorlu koşullar için kolaylık sağlar.» Daha fazlası

Leitz SIRIO Xi


Leitz SIRIO coordinate measuring machines have a long tradition of high-end technology in production metrology. The genes inherited by the youngest member of the SIRIO family have all the ingredients for a special mission: to raise metrology in the manufacturing environment to a new level.


» Daha fazlası

Leitz SIRIO SX


Hexagon Metrology'nin Leitz SIRIO SX'i, Leitz SIRIO serisinin başarı hikayesini devam ettirmektedir. Koordinat ölçüm cihazları, on yıllardır özellikle Powertrain bileşenlerinin üretimle ilişkili kalite kontrol alanlarında kendini kanıtlamıştır. Otomatik prob değiştirme sistemi, döner tabla ve palet sistemi ile donatılmış olarak Leitz SIRIO SX, neredeyse sınırsız sayıda ölçüm görevini yerine getirmeyi başarır.


» Daha fazlasıPrint Print