CMM’ler için Tarama Probları
Scanning probes
Kullanıcıların Hexagon Metrology tarama problarından beklediği - en kusursuz tarama. Bu probların hem en küçükleri olan HP-S-X1 serisi hem de daha büyük versiyonlar olan HP-SX3 serisi ve HP-S-X5 ile hızlı, hassas kontur ve şekil ölçümleri yapabilir, aynı zamanda ayrık tarama, oto-merkezlemeli ölçüm ve yüksek hızda sürekli tarama gibi tüm standart ölçümleri gerçekleştirebilirsiniz.

Çok hassas sensörlerle hızlı ve kesin ölçümler - HP-S-X serisinin 3B Tarama Probları işte bunun için üretildi.
HP-S-X1 Sürekli Tarama Probları


HP-S-X1 sürekli tarama probları, sabit kafaların hassasiyetini sunmakla birlikte hem noktadan noktaya hem de sürekli tarama modlarında ölçüm yapabilen HH-A ve HH-AS otomatik endekslenebilir tutucularla da kullanılabilir.


» Daha fazlası
HP-S-X3 Sürekli Tarama Probları


360 mm uzunluğa kadar prob uzatmalarını ve uç gruplarını taşıyabilen kompakt, uygun maliyetli ve yanı sıra son derece hassas 3B tarama probları. Hem sabit hem de mafsallı modelleri sunulmaktadır.


» Daha fazlası
HP-S-X5 Tarama Probları


Mükemmel doğruluk için tasarlanmış olan HP-S-X5 tarama probları, ölçülen parça yüzeylerinin yönelimini hassas bir şekilde tanımlamak için X, Y ve Z yönlerinde eş zamanlı ölçüm yapabilen, tam 3B sabit taramalı problardır.

Her tür uygulamada en iyi uç seçeneklerinin kullanılabilmesi için HP-S-X5 ve HP-S-X5 HD olarak iki farklı türde bulunan sensörler, mekanik parçaların dar toleranslarının ve karmaşık geometrilerinin ölçümü için idealdir.


» Daha fazlası
LSP-S2


800mm uzunluğa kadar olan yatak prob eklentileri ile, sürekli Yüksek Hızlı Tarama prob kafası LSP—S2 iş parçasının derinliklerindeki özelliklerin ölçümüne olanak tanır. Tümleşik otomatik ağırlık dengeleme sistemi 1000g’a kadar uç konfigürasyonlarını taşıyabilir. LSP-S2 uzun uçlar için ideal prob kafasıdır.


» Daha fazlası
LSP-S4


800mm uzunluğa kadar olan yatak prob eklentileri ile, sürekli Yüksek Hızlı Tarama prob kafası LSP—S4 iş parçasının derinliklerindeki özelliklerin ölçümüne olanak tanır. Tümleşik otomatik ağırlık dengeleme sistemi 1000g’a kadar uç konfigürasyonlarını taşıyabilir.

Uzun uçları kabul edebilme kabiliyetinin yanı sıra, LSP-S4 düşük tetikleme kuvvetleri konusunda mükemmeldir - hassas yüzeylerin ölçümü için idealdir. LSP-S4’ün uzun hareketi, çarpışmaların yaratacağı hasarlardan etkilenmeyeceği anlamına gelmektedir.» Daha fazlası
PROFILER R Dokunmatik Pürüzlülük Ölçüm Sensörü


Standart bir koordinat ölçüm cihazı (CMM) programında hızlı ve kolay yüzey profili ölçümleri yapan PROFILER R minyatür pürüzlülük ölçüm sensörü, manüel pürüzlülük ölçümlerine daha hassas bir alternatif sunuyor. 

Tüm yaygın pürüzlülük parametrelerinin denetimini yapabilen PROFILER R, programa yüzey profil ölçümünün eklenmesiyle yeniden monte gerektirmeden farklı tarama sensörlerine otomatik olarak geçiş yapabilir.» Daha fazlası


Print Print