CMM’ler için Yazılım
Software for CMMs
Ölçülmesi gereken parça hangisi olursa olsun: doğru yazılım ile ölçüm zahmetsiz olur. Koordinat ölçüm makineleri için klasik yazılım ürünü, dünyanın lider CMM yazılımı olan PC-DMIS’tir. Eğer durum daha karmaşıksa, boyutsal ölçüm için ideal ölçüm yazılımı QUINDOS’tur. Surfer EVO güçlü, esnek bir çözümdür. Surfer EVO, doğrudan üretim sürecinden alınmış işlenmemiş ölçüm verilerinin çabuk bir şekilde değerli bilgiye dönüştürülmesi konusunda uzmandır.

DEA ölçüm sistemleri ile tarama en iyi DIGISCAN ile yapılır, istatistikler için ise DataPage yazılım paketi doğru tercihtir. Ve son olarak: PolyWorks yazılımı. Bu yazılım bazı DEA koordinat ölçüm makineleri ile uyumludur.
PC-DMIS CMM


Wilcox Associates’in PC-DMIS®’i dünyanın önde gelen metroloji yazılımıdır. Dünya çapında her boyutta şirket tarafından her şekilde, boyutta ve toleranstaki parçaları ölçmekte kullanılmaktadır. PC-DMIS düz, prizmatik parçalardan en karmaşık kontur ve yüzeylere kadar her şeyin kurulumunu ve kontrolünü kolaylaştırmaktadır. Ve tüm uluslar arası CMM yazılım standartlarını sağladığı için, elde ettiğiniz sonuçlara her zaman güvenebilirsiniz.


» Daha fazlası
QUINDOS Basic


QUINDOS, esas olarak,güç üretim tesislerinde ,otomotivde, havacılıkta ve takım tezgahları sektörlerinde çeşitli tiplerdeki koordinat ölçüm tezgahlarının ve değişik uygulamaların analizlerini yapmak için çok güçlü bir araçtır. Veritabanı yapısı, gelecekte yapılabilecek işlem ve raporlamalar için tüm ölçme verilerini içermektedir. Programda yer alan çok özel fonksiyonlar ölçme işleminin verimliliğini geliştirmektedir.


» Daha fazlası
PolyWorks®


İster döküm yapıyor, ister frezeliyor, kalıplıyor ya da damgalıyor olun, süreciniz için tam bir çözüm oluşturması için PolyWorks’e güvenebilirsiniz. PolyWorks yazılım süiti tam bir paket olarak ya da – iki ana uygulama açısından - bir nokta bulutu ölçümü veya ters mühendislik paketi olarak mevcuttur.


» Daha fazlası
DATAPAGE+ SPC


SPC kullanımının isteğe bağlı veya ileride yatırım yapmaya değer bulunduğu günler çok geride kaldı. Bugün, rekabetçi olmak isteyen her firma, SPC'nin mevcut en kullanışlı süreç kontrol aracı olduğunun bilincindedir.

Tamamen yenilenen DataPage+ programı sıfırdan yaratılarak DataPage ve Dataview'in en iyi özelliklerini aldı ve bunları patentsiz bir veritabanı ve tamamen özelleştirilebilir izleme ve raporlama araçları ile yepyeni bir kullanıcı arayüzünde bir araya getirdi.» Daha fazlası
I++ Simulator


I++ Simulator seçeneği tüm ölçüm sürecinin simülasyonu için olan tek başına çalışabilen bir yazılım paketidir. Gerçekçi ve anlaşılır çarpışma gözlemlemesi ancak tüm sürecin (makine, sensör, takım değiştiriciler, takımlar, sabitleme düzeneği ve parça) görselleştirilmesi ile gerçekleştirilebilir.


» Daha fazlası
PC-DMIS EDM Preset & Measure


PC-DMIS EDM (Elektro-Erozyon) Preset and Measure (Ayar ve Ölçüm) hem yazılım parça yerleştirme görevlerinin kolay ve güvenli yapılmasını hem de yazılımın elektrot ve iş parçası üzerindeki hâkimiyeti ile hassas kalite kontrolünü sağlar. PC-DMIS EDM Ayar ve Ölçüm Hexagon Metrology üretimi GLOBAL Silver Koordinat ölçme makinesine yüklendiğinde Otomasyon seviyesinden bağımsız olarak herhangi bir ortamda kalite kontrol için en üst seviyede hassas CNC iş istasyonu oluşturur.


» Daha fazlası
DEA DIGISCAN


DIGISCAN, serbest form yüzeylerin ve konturların, analog tarama probları ile donatılmış Hexagon Metrology koordinat ölçüm makineleri kullanılarak dijitalleştirilmesi için bir otomatik sürekli tarama sistemidir. Tarz merkezleri ve hadde ve kalıp endüstrisi için model ve/veya hadde ve kalıp kopyalama, ters mühendislik, hızlı prototipleme ve hafif frezeleme destekleyen, makul fiyatlı her amaca uygun bir ortamdır.


» Daha fazlası


Print Print