Dokunma Tetiklemeli Problar
Touch Trigger Probes
Hexagon Metrology, hızlı ve tekrarlanabilir 3B ölçümler için dokunma tetiklemeli problar üretmektedir. Bu probların özellikleri arasında uzun ömür, hassas ölçüm, kolay kullanım, nispeten düşük maliyet ve ulaşılması zor ölçüm noktalarına mükemmel erişim yer alır. Dokunma tetiklemeli problar; dokunma şiddeti 0,055 N ile 0,10 N arasında değişen dört versiyonda mevcuttur. M8 bağlantı, onu hemen hemen tüm manuel ve otomatik prob tutucularla uyumlu kılar.


HP-T Prob


HP-T, M8 diş bağlantılı dokunma tetiklemeli 5-yönlü bir probdur. Otomatik değişim için, kinematik adaptör kullanılarak modül değiştirme magazini HR-R'ye takılabilir. Farklı tetikleme kuvvetine sahip dört versiyonda sunulmaktadır (düşük, standart, orta, yüksek).


» Daha fazlası
HP-TM Prob


HP-TM dokunma tetiklemeli prob, prob gövdesi ve modül olmak üzere iki ana parçadan oluşur. Her iki parça, manyetik bağlantı sistemiyle birbirine bağlanarak 0,1 µm'ye kadar nokta tekrarlanabilirliği sağlarken aynı zamanda yeniden kalifikasyona gerek kalmadan manuel ya da otomatik prob değiştirmeye olanak tanır.


» Daha fazlası
HP-T-RP Prob


HP-T-RP, köprülü, gantry tip, yatay kollu, manuel veya CNC, taşınabilir cihazlar ve hatta robotlar gibi çok çeşitli koordinat ölçüm sistemine takılabilen, dayanıklı ve hassas bir dokunma tetiklemeli probdur.


» Daha fazlası


Print Print