Endüstriyel Teodolitler & Lazer İstasyonları
Industrial Theodolites & Laser Stations
Mutlak güvenirlik ile düşük ölçüm maliyeti- endüstriyel teodoliteler ve lazer istasyonları zor şartlarda bile en yüksek standartlarla  hizmet verirler.  500 metreden fazla ölçüm mesafeli total istasyonları ile, çok büyük parçaların kontrolü ve kurulumu için idealdirler.

Endustriyel teodolitler çok üzün süreden beri uydu ve navigasyon sistemleri ve hava taşıtları görüntüleme sistemlerinde standart olarak kullanılmaktadır. Açık sistem yapıları kullanıcıya özel yazılımların entegre edilmesine olanak sağlar.  Hexagon Metrology endüstriyel teodoliteler  temassız otomatik yönlendirme özelliği sayesinde üst düzey bir hassasiyet derecesi sunar.
Leica TM6100A Endüstriyel Teodolit


Leica Geosystems’in Endüstriyel Teodolitleri, 0,5” açısal kesinlik ile tüm dünyada en hassas teodolitler olarak bilinir. Bu otokolimasyonlu teodolitler, rakipsiz doğruluk ve üstün optikleri ile referans noktası olmuşlardır. Leica Geosystems, en yeni teodolitlerindeki özellikleri ve faydaları artırarak standardı daha da yukarı taşımıştır.


» Daha fazlası

Leica TDRA6000 Lazer İstasyonu


Yeni Leica TDRA6000 yeni ve geliştirilmiş teknolojileri sunar. Tamamen yeni bir doğrudan tahrik teknolojisi, reflektörsüz ölçümler ve 35 metreden tipik 0,25mm'lik 3B nokta hassasiyeti ile bu yeni jenerasyon Lazer İstasyonu Leica Geosystems’in lazer istasyonları geliştirme konusundaki köklü deneyimini bünyesinde barındırıyor.


» Daha fazlasıPrint Print