Haberler

Hexagon Metrology adı Hexagon Manufacturing Intelligence oldu

12 Kasım 2015

Şirket, veriye dayalı endüstriyel üretim çözümleri alanında gitgide geliştirdiği yeteneklerini yansıtmak üzere marka ismini değiştiriyor

Sektör lideri Hexagon Metrology, entegre endüstriyel üretimde geliştirdiği uzmanlık ve çözümlerini yansıtmak amacıyla marka ismini değiştirerek Hexagon Manufacturing Intelligence oldu. Bu değişiklik aynı zamanda çalışma alanını, Hexagon'un tüm endüstriyel süreçlerde kalite ve üretkenliği geliştiren yazılım odaklı bilgi teknolojileri çözümleri sunma stratejisi ile daha da yakınlaştırıyor.

Ölçüm ekipmanlarının öncü tedarikçisi olarak Hexagon Metrology, yenilik ve kazanımların birleşimiyle kapsamlı bir metroloji portföyü oluşturarak eksiksiz kalite güvence çözümleri sunmak üzere yola çıkıyor.

Şirketin araştırma ve geliştirme alanındaki yatırımı, öncelikle ölçümü kalite odasından üretim noktasına taşıyan sonrasında ise metrolojik verinin daha kapsamlı iş süreçlerinde kullanılmasına izin veren teknoloji devrimleriyle sonuçlandı. CAD/CAM uzmanı Vero Software ve istatistiksel proses kontrolde lider Q-DAS'ın da aralarında bulunduğu yeni kazanımlar, işletmenin kapsamlı üretim teknolojileri sunumunu daha da genişleterek marka ismini Hexagon Manufacturing Intelligence olarak değiştirme kararını tetikledi.

Hexagon Manufacturing Intelligence Başkan ve CEO’su Norbert Hanke, "İşletmemizin yaklaşımı, müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarını karşılama doğrultusunda gelişmek; marka ismimizi değiştirmemiz de bu gelişimin bir sonraki aşamasıdır" açıklamasında bulundu. "Üreticilerin hız ve güvenle çalışması gerekiyor, bu nedenle, rekabete girmek ve sektörlerine öncülük etmek için gerekli süreç etkinliğini sağlayan; entegre sistemler ile tek tedarikçili çözümleri tercih ediyorlar.”

“Hexagon Manufacturing Intelligence olarak bu çözümleri desteklemek için ideal bir konumdayız. Müşterilerimizin, daha bilinçli karar vermesi açısından, veriyi analiz etmelerini ve kullanmalarını sağlayarak algılamak, düşünmek ve harekete geçmek olarak adlandırdığımız bu sistemle, veri yakalamayla sınırlı geleneksel metrolojinin ötesine geçiyoruz. Araştırmalarımızı, bu yetenekleri, müşterilerimize kapalı devre üretim yaklaşımı sunacak şekilde birleştirmeye odaklamak istiyoruz. Bu yaklaşımda kalite üretkenliğe yön verirken boyutsal metrolojideki temel yeteneklerimizi de geliştirmeyi sürdürüyoruz.


Hexagon Manufacturing Intelligence Hakkında

Hexagon Manufacturing Intelligence, endüstriyel üreticilerin, günümüzdeki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan teknolojileri ve geleceğin çığır açan ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Lider metroloji ve üretim çözümleri uzmanı olarak algılama, düşünme ve harekete geçme, yani ölçüm verisinin toplanması, analizi ve aktif kullanımı konusundaki uzmanlığımız, ürün kalitesini geliştirirken üretim hızını ve verimliliği artırma konusunda güven veriyor.

Yerel servis merkezleri ağımız, üretim tesislerimiz ve beş kıtadaki ticari faaliyetlerimiz ile, kalitenin üretkenliğe yön verdiği bir dünya kurmak için üretimde akıllı bir değişimi şekillendiriyoruz. Daha fazla bilgi için HexagonMI.com adresini ziyaret ediniz.

 

Hexagon Manufacturing Intelligence, coğrafi ve endüstriyel kurumsal uygulamalarda verimlilik ve kalite sağlayan bilgi teknolojilerinin lider küresel tedarikçisi  Hexagon'un (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com) bir parçasıdır.İndir
Hexagon Metrology adı Hexagon Manufacturing Intelligence olduPrint Print