Haberler

Hexagon Manufacturing Intelligence HxGN LIVE 2017’de Potansiyelini Gözler Önüne Seriyor

21 Haziran 2017

Las Vegas, Nevada’ya Başarılı Bir Dönüşten Sonra 2018 Etkinliği için Kayıtlar Açılıyor

Hexagon Manufacturing Intelligence geçen hafta HxGN LIVE 2017’de dünyanın her yanından katılımcıları Las Vegas’ta Manufacturing Intelligence kulvarında ağırladı. Las Vegas, Nevada’ya dönerek The Venetian Hotel’deki yeni yerinde gerçekleşen HxGN LIVE, Hexagon’un uluslararası konferansıdır. Dünyanın her yerinden 3.000’den fazla ziyaretçi ilham verici konuşmaların, ileri eğitimlerin, kullanıcı toplantılarının ve ağ kurma etkinliklerinin gerçekleştiği dört günlük etkinliğe katıldı. Manufacturing Intelligence başlığı ilk kez, farklı segmentlerdeki işletmelerin karşılaştığı zorlukların tartışıldığı ve bu zorlukları aşmak için teknolojiden nasıl yararlanılacağının değerlendirildiği, üretim liderliğine özel bir zirvede endüstri liderlerini ağırladı.

‘Geleceğin Fabrikasını İnşa Etmek’ başlıklı toplantısında akıllı, veriye dayalı üretimin potansiyelini vurgulayan ve dinleyicilere teknolojinin gelecek yıllarda fabrikaların tasarımı ve işletme şeklini değiştireceğini belirten Hexagon Manufacturing Intelligence Başkanı Norbert Hanke ev sahipliği yaptı. Bunu  Dr. Gilberto Lopez’in sunduğu, kafatası protezi üretimi hakkında tıbbi bir vaka çalışmasının da yer aldığı, müşteri sunumlarını da içeren çeşitli ara oturumlar izledi. Red Bull Racing’den Al Peasland ile Hendrick Motorsports’tan Doug Duchardt bir panelde bir araya gelerek Formula 1 ve NASCAR yarışlarının tasarım ve mühendisliğini karşılaştırdı. Ayrıca Fraunhofer IFAM’den Christian Möller ile Hans Christian Schmidt’in ve National Institute for Aviation Research (NIAR)’ten Brian Brown’un sunduğu, uzay ve havacılık üretim teknolojileri hakkındaki yeni araştırmaların ve Commonwealth Center for Advanced Manufacturing (CCAM)’den Dr. Jaime Camelio ile Los Alamos National Laboratory’den Dr. Mario Valdez’in gelişmekte olan üretim teknolojileri hakkındaki araştırmalarının yer aldığı oturumlar da gerçekleşti.

Hexagon Manufacturing Intelligence Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Stephen Graham; “HxGN LIVE, endüstri trendlerini ve zorluklarını bunları her gün yaşayan insanlarla paylaşmamıza izin veren müşteri odaklı bir etkinliktir” dedi. “Böyle bir etkinlikte müşterilerle bir araya gelmek, ileriye yönelik çözümlerimizi şekillendirmemize gerçekten yardımcı oluyor ve HxGN LIVE katılımcılarımızın dürüstlüğünü ve yenilikçi tavrını içtenlikle karşılıyorum.”Etkinlikte Hexagon Manufacturing Intelligence müşterisi olan Hendrick Motorsports,  vizyoner uygulamalarda, küresel liderlikte, ortaklıkta ve yenilikte müşterinin üstünlüğünü tanıyan Hexagon Akıllı Değişikliği Şekillendirme Tanıma Programı kapsamında onur ödülüne layık görüldü. Şirketin çalışanları da üretimde verimliliği sağlamak için akıllı teknolojilerin nasıl uygulanacağı konusunda HxGN LIVE’ın sunduğu çok sayıda eğitim fırsatı ve tartışmalarından faydalanan yüzlerce kişi arasında yer aldı.

Manufacturing Intelligence parkuru, 12 ila 15 Haziran 2018 tarihleri arasındaki HxGN LIVE 2018 için The Venetian’a dönüyor, Öncelikli Fiyatlarla kayıtlar hxgnlive.com üzerinde açıldı. Manufacturing Intelligence başlığı açılış konuşması da dahil, 2017 etkinliğinden seçilmiş oturumları hxgntv.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz.


Hexagon Manufacturing Intelligence Hakkında

Hexagon Manufacturing Intelligence, endüstriyel üreticilerin, günümüzdeki önceki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan teknolojileri ve geleceğin yeni çığır atan ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Öncü bir metroloji ve üretim çözümü uzmanı olarak algılama, düşünme ve harekete geçme, yani ölçüm verilerinin toplanması, analizi ve aktif kullanımı konusundaki uzmanlığımız, müşterilerimize üretim kalitesini yükseltirken üretim hızını artırıp üretkenliği hızlandırma güveni veriyor.

Yerel servis merkezleri ağımız , üretim tesislerimiz ve beş kıtadaki ticari faaliyetlerimiz ile kalitenin üretkenliğe yön verdiği bir dünya kurmak için üretimde akıllı bir değişim şekillendiriyoruz. Daha fazla bilgi için HexagonMI.com adresini ziyaret ediniz.

Hexagon Manufacturing Intelligence, coğrafi ve endüstriyel kurumsal uygulamalara kalite ve üretkenlik iyileştirmeleri getiren öncü bir küresel bilgi teknolojileri tedarikçisi olan Hexagon'un (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com) bir parçasıdır.İndirPrint Print