Haberler

Hexagon yeni akıllı fabrikaya 90M EUR yatırım yapacak

14 Haziran 2017

Bilgi teknolojilerinin lider global tedarikçisi Hexagon, Çin, Hongdao'daki 52.000 metrekareye yayılan son teknolojiye sahip üretim tesislerine yaklaşık 90 milyon Euro yatırım yapmayı planladığını duyurdu. Ayrıntılar Hexagon Manufacturing Intelligence (MI) Başkanı Norbert Hanke tarafından, 16 Haziran’da Las Vegas, Nevada, ABD'deki The Venetian Hotel'de düzenlenen Hexagon'un uluslararası konferansı HxGN LIVE'ın bir parçası olarak duyuruldu. Hanke proje hakkındaki detayları 'Geleceğin Fabrikasını İnşa Etme' adlı açılış konuşmasında verdi.

Öncelikle MI bölümü için metroloji sistemleri üretecek olan yeni saha, sistemleri üretmek ve kalibre etmek için Hexagon'un akıllı teknolojilerini kullanmanın yanı sıra Hexagon'un daha geniş bir portföyünü oluşturan yazılım geliştirme ve müşteri hizmetleri ekiplerine de ev sahipliği yapacak. Hongdao tesisi ayrıca ofis ve toplantı alanları, çalışanlar için dinlenme alanları ve bir Hexagon çözüm merkezini içerecek. Hexagon'un kendi kurumsal inşaat çözümü olan HxGN SMART Build’in yapacağı inşaatın bu yıl başlayarak 2020 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Hexagon Başkan ve CEO'su Ola Rollén, "Geleceğin fabrikaları üretim sürecinin her aşamasına kalite ve kıvraklığı yerleştiren veriye dayalı ekosistemlere sahip esnek, modüler çalışma ortamları olmalıdır" dedi. "Yeni tesisimiz Çin ve çevresindeki bölgelerde bulunan müşterilerimize sadece birinci sınıf ürün ve hizmetler sunmakla kalmayıp aynı zamanda akıllı üretimi desteklemek için yeni teknolojilere de öncülük yapacaktır".Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

Maria Luthström, Yatırımcı İlişkileri Müdürü, Hexagon AB, +46 8 601 26 27, ir@hexagon.com
Kristin Christensen, Pazarlama Kurulu Başkanı, Hexagon AB,+1 404 554 0972, media@hexagon.com

Hexagon, jeo-konumsal ve endüstriyel uygulamalarda verimlilik ve kalite sağlayan bilgi teknolojisi çözümlerinin lider küresel tedarikçisidir.

Hexagon’un çözümleri; sensörler, yazılım, uzmanlık bilgisini ve müşteri iş akışlarını uygulanabilir bilgi sunan akıllı bilgi eko sistemleriyle birleştirir.

Hexagon (Nasdaq Stokholm: HEXAB), dünya çapında 50 ülkede 18 binden fazla çalışana sahip olup firmanın net satışları yaklaşık olarak 3,1 milyar Euro civarındadır. Daha fazla bilgi için bkz. www.hexagon.com veya @HexagonAB.


Hexagon Manufacturing Intelligence Hakkında

Hexagon Manufacturing Intelligence, endüstriyel üreticilerin, günümüzdeki önceki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan teknolojileri ve geleceğin yeni çığır atan ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Öncü bir metroloji ve üretim çözümü uzmanı olarak algılama, düşünme ve harekete geçme, yani ölçüm verilerinin toplanması, analizi ve aktif kullanımı konusundaki uzmanlığımız, müşterilerimize üretim kalitesini yükseltirken üretim hızını artırıp üretkenliği hızlandırma güveni veriyor.

Yerel servis merkezleri ağımız , üretim tesislerimiz ve beş kıtadaki ticari faaliyetlerimiz ile kalitenin üretkenliğe yön verdiği bir dünya kurmak için üretimde akıllı bir değişim şekillendiriyoruz. Daha fazla bilgi için HexagonMI.com adresini ziyaret ediniz.

Hexagon Manufacturing Intelligence, coğrafi ve endüstriyel kurumsal uygulamalara kalite ve üretkenlik iyileştirmeleri getiren öncü bir küresel bilgi teknolojileri tedarikçisi olan Hexagon'un (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com) bir parçasıdır.İndirPrint Print