Haberler

Hexagon Manufacturing Intelligence, HTA Ölçüm Çözümü Yelpazesini Piyasaya Sürdü

12 Eylül 2017

Teknoloji Paketleri, Endüstriye Özel Uygulamalarda Yüksek Verim ve Hassasiyet Sunuyor

Hexagon Manufacturing Intelligence, yüksek verim ve hassasiyete sahip HTA çözümleri ürün yelpazesinin ultra yüksek hassasiyetli koordinat ölçüm cihazlarına (CMM) kadar genişletileceğini duyurdu. Teknoloji paketi, ölçüm döngüsü sürelerini azaltarak ve daha zengin veri kümeleri sağlayarak boyutsal denetimin üretim sürecine çok daha etkin bir şekilde entegre edilmesini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

HTA çözümleri, yüksek hızda hassas temassız tarama sağlayan ve kanatçıklı diskler, dişliler, kam mili, mil yivi, senkromeç halkası ve kavrama sepeti gibi özel geometrilerin karmaşık parçalarını ölçmek için gereken sürede önemli ölçüde azalma sağlayan Hexagon'un patentli HP-O optik enterferometrik sensör teknolojisini temel alır. Sensör yelpazesi, uygulamaya yönelik denetim yöntemi ve parça erişilebilirliği için doğru kombinasyonu sunan altı yapılandırmayı içerir.

HTA çözümleri, HP-O ürün yelpazesinden bir sensör ile birlikte eş zamanlı dört eksenli tarama için döner tablalı yüksek performanslı bir CMM ve gelişmiş QUINDOS metroloji yazılımını içerir. Bu yeni çözümler otomotiv, uzay-havacılık ve diğer endüstrilerdeki üreticilerinin verimlilik hedeflerini artırmaları için ideal olan hızlı tarama ve ölçüm verilerinin zamanında tedarik edilmesini sağlar.HTA çözümlerinin lansmanı kanat profili, platformu, kökü, kanat parçası gibi kanat özelliklerini hassas bir şekilde doğrulamak için HP-O Multi sensörünü uçak motoru kanadı ölçümünde kullanan GLOBAL Advantage HTA platformunun pazara sunulmasını izlemektedir. Hexagon Manufacturing Intelligence CMM Ürün Direktörü Ingo Lindner, "HTA kavramı aslında uçak motoru üreticilerinin verim taleplerini karşılamak için geliştirilmişti ve biz bu teknolojiyi HTA çözümleri ürün grubu ile çok daha geniş yelpazedeki uygulamalara getirdiğimizi için çok heyecanlıyız", diyor. "Yüksek verim ve hassasiyete sahip ölçüm, üreticilerin kendi üretim süreçlerini optimize etmelerini ve pazarda rekabet edebilmelerini sağlıyor. HP-O sensör ürün yelpazesi bize büyük esneklik sağlıyor ve HTA çözümlerinin birçok endüstrideki üretici için ölçülebilir farklar sağlayacağından eminiz."

HTA çözümleri bugünden itibaren yerel Hexagon ticari operasyonları ve satış ofisleri aracılığıyla dünya genelinde sipariş edilebilir.


Hexagon Manufacturing Intelligence Hakkında

Hexagon Manufacturing Intelligence, endüstriyel üreticilerin, günümüzdeki önceki teknolojilerin yerini hızlı bir şekilde alan teknolojileri ve geleceğin yeni çığır atan ürünlerini geliştirmelerine yardımcı olur. Öncü bir metroloji ve üretim çözümü uzmanı olarak algılama, düşünme ve harekete geçme, yani ölçüm verilerinin toplanması, analizi ve aktif kullanımı konusundaki uzmanlığımız, müşterilerimize üretim kalitesini yükseltirken üretim hızını artırıp üretkenliği hızlandırma güveni veriyor.

Yerel servis merkezleri ağımız , üretim tesislerimiz ve beş kıtadaki ticari faaliyetlerimiz ile kalitenin üretkenliğe yön verdiği bir dünya kurmak için üretimde akıllı bir değişim şekillendiriyoruz. Daha fazla bilgi için HexagonMI.com adresini ziyaret ediniz.

Hexagon Manufacturing Intelligence, coğrafi ve endüstriyel kurumsal uygulamalara kalite ve üretkenlik iyileştirmeleri getiren öncü bir küresel bilgi teknolojileri tedarikçisi olan Hexagon'un (Nasdaq Stockholm: HEXA B; hexagon.com) bir parçasıdır.İndirPrint Print