Lazer Takip Sistemleri Yazılımı
Software for Laser Tracker Systems
Yoğun rekabet ve yükselen maliyet farkındalığı, çalışmama süresini azaltmak için üretim çevrimlerinin daha sıkı gözlemlenmesi ve daha hızlı kalite kontrolünü gerektirmektedir. Eğer bu koşullar altında başarılı olmak istiyorsanız olabilecek en iyi desteğe ihtiyaç duyacaksınız demektir.

Hexagon Metrology ve uzman yazılım ortaklarımız müşterilerin gereksinimini bilir ve Lazer Takip Sistemleri ile kullanılmak üzere güvenilir, özelleştirilmiş yazılım çözümleri geliştirir.
SpatialAnalyzer


SpatialAnalyzer ® (SA), Hexagon Metrology‘nin CMM ailesi için tasarlanmış güçlü, yeniliklere açık, kullanımı kolay metroloji ve analiz yazılımıdır.


» Daha fazlası
Lazer Takip Sistemleri için PC-DMIS Portable


Lazer Takip Sistemleri için PC-DMIS Portable, PC-DMIS yazılım süitinin bir parçasıdır – 20.000’den fazla satılan lisansı ile küresel 3B ölçüm yazılımları arasında lider konumdadır. PC-DMIS tüm Hexagon Ölçüm cihazları ve neredeyse tüm 3. taraf sensörler için bir yazılım süiti kullanmanıza olanak tanır. Bu da size tüm ölçüm çözümlerinizde aynı görünüşü ve hissi sağlar; böylece eğitim maliyetleriniz önemli ölçüde düşer ve ölçüm uzmanlarınızı çok daha esnek bir şekilde kullanabilirsiniz.


» Daha fazlası
PolyWorks®


İster döküm yapıyor, ister frezeliyor, kalıplıyor ya da damgalıyor olun, süreciniz için tam bir çözüm oluşturması için PolyWorks’e güvenebilirsiniz. PolyWorks yazılım süiti tam bir paket olarak ya da – iki ana uygulama açısından - bir nokta bulutu ölçümü veya ters mühendislik paketi olarak mevcuttur.


» Daha fazlası
Leica için Metrolog X4


Metrolog X4 for Leica, Leica Geosystems Lazer Takip Sistemleri “Elde Gezdirilen” Leica T-Prob ve Leica T-Scan ile arayüzlere sahiptir. Bunlara ek olarak, CMM’ler ve PCMM’ler için 50’den fazla arayüzü bulunmaktadır. Grafik görselleştirme neredeyse tüm nötr ve doğal CAD formatlarına doğrudan arayüz sağlar. Güçlü bir özellik tabanlı ölçüm aracı, eksiksiz bir CG&T motoru, özelleştirilebilir raporlama ve basit ve hızlı bir programlama dili, karmaşık montaj ve ölçüm süreçlerinizi destekler ve basitleştirir. Metrolog X4 for Leica 19 dilde mevcuttur.» Daha fazlası
Leica TDRA6000 ve AT401/402 için DCP çözümleri


Leica Geosystems Endüstriyel Lazer İstasyonlarına dayalı gerçekten büyük ölçekli montaj ve ölçüm için eksiksiz çözüm, Fin ortağımız A.M.S.  Accuracy Management Services Ltd tarafından sağlanmakta ve Leica Geosystems tarafından tedarik edilmektedir.» Daha fazlası
emScon


emScon’un yeni güncellemesi sayesinde Leica Geosystems Lazer Takip Sistemlerinizi bir web tarayıcısının yanı sıra herhangi bir platformdan kontrol edebileceksiniz; ve alıştığınız yazılımla lazer takip sisteminize mükemmel bir entegrasyon sağlanmış olacak.

Eşsiz esneklik ve basit bir arayüz tasarımı sunan emScon, koordinat ölçümleri, otomasyon, robot kalibrasyonu ve makine kılavuz görevlerinde Leica Geosystems Lazer Takip Sistemlerini kullanmanın karlılığını artırmaktadır.


» Daha fazlası
ROBODYN


Innovative software solution delivering full calibration and performance testing functionality for industrial robotic systems.


» Daha fazlası


Print Print