Lazer Takip Sistemleri
Laser Tracker Systems
Endustriyel metrolojide uzun süreli bir standart: Lazer Takip sistemleri  portatif koordinat ölçüm makinalarının hassasiyet, güvenilirlik ve süreklilik açısından önde gelen cihazlarıdır. Hexagon Metrology lazer takip sistemleri; doğru ölçüm için lazer ışını kullanan ve  160 metreye kadar küresel bir hacimde etki gösterebilen portatif ölçüm sistemleridir.

Elle kullanılan tarayıcılar ile sistemin genişletilmesi veya otomasyonu, kablosuz prob veya robot uygulamaları  çok fazla miktarda olası uygulamanın önünü açar. Bu uygulamaların başlıca faydaları; hızlı ve yüksek hassasiyete ölçüm, üretim öncesi direkt geribesleme ile maliyetlerin azaltlması ve kalite arttırımı olarak sıralanabilir.
Leica Absolute Tracker AT403


Taşınabilirlik, kolaylık, sağlam yapı ve ölçüm verimliliğine yeni bir standart getiren yeni hepsi bir arada geniş hacimli lazer takip sistemi.


» Daha fazlası

Leica Absolute Tracker AT930


Leica Absolute Tracker AT930, Leica Mutlak Enterferometre (AIFM) teknolojisi sayesinde onu rakiplerinden ayıran yüksek hız dinamiği ölçme sistemine sahip yeni nesil 3B lazer takip cihazıdır. Otomatik hedef yerleştirme, gerçek zamanlı mimari ve kesintiye uğrayan bir lazer ışınını anında yeniden kurma özelliği sayesinde, çabuk, doğru ve kullanıcı dostu reflektör ölçme yöntemidir.

IP54 standardına göre IEC sertifikalı olan AT930’un sağlam entegre teknolojili tasarımı ilave bir aksesuara gerek duyulmadan en zor koşullarda bile ölçüme hazırdır.» Daha fazlası

Leica Absolute Tracker AT960


Ultra taşınabilir ve kullanımı kolay formuyla yüksek performanslı 6DoF lazer takip teknolojisi


» Daha fazlası

Leica Prob Çözümleri


Leica B-Probe, Hexagon Metrology ‘nin en portatif laser tracker sistemi olan Leica Absolute Tracker AT402 için geliştirilmiş, elde ve bataryalı kullanılabilen noktasal prob cihazıdır. Küçük ve taşınabilir olması, kablosuz kullanılabilme özelliği sayesinde Leica B-Probe, 3B lazer takip sistemleri yada gele-neksel optik prob sistemlerinin ulaşamayacağı yerleri ölçebilmektedir.

Elde taşınan “dolaştırılabilen” kablosuz temas probu olan Leica T-Probe yüksek nokta alım hızı, otomatik prob ucu tanıma özelliği ve kullanıcı tarafından atanabilen çok işlevli tuşlar ile yüksep performans gerektiren endüstrilerde standart haline gelmiştir. Leica T-Probe» Daha fazlası

Yüzey Pürüzlülük Sensörleri


Hexagon Metrology'nin Leica T-Scan çözümleri, 60 m'ye (Ø) kadar büyük ölçekli ölçümler için, oturmuş teknolojiye sahip tek endüstriyel lazer tarayıcılarıdır. Leica T-Scan çözümleri Leica Absolute Laser Tracker'la birlikte, operatörlerin herhangi bir özel hazırlık yapmadan milyonlarca noktayı her yüzeyde hızla toplayabilmesini sağlar.


» Daha fazlası

Leica T-Mac


Leica T-Mac (Takip Sistemi-Makine kontrol sensörü) otomatikleştirilmiş uygulamalar için 6DoF takip cihazlarında yeni nesildir ve otomatikleştirilmiş ölçüm uygulamaları için mevcut Leica T-Probe’u modifiye etmiş veya bu ihtiyacı dile getirmiş, sayıları artmakta olan Leica Geosystems kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.


» Daha fazlası

Leica Automated Solutions


Leica Geosystems lazer takip sistemi tabanlı robotik ölçüm sistemleri endüstriyel metrolojide yine olay yaratıyor.


» Daha fazlası

ROBODYN


Innovative software solution delivering full calibration and performance testing functionality for industrial robotic systems.


» Daha fazlasıPrint Print