Lazer Tarayıcı Yazılımı
Software for Laser Scanners
Lazer tarayıcıların kullanımında yazılım çok önemli bir rol oynar. Güçlü programlar tarayıcıların portatif ölçüm kolları, Lazer Takip Sistemleri veya sabit koordinat ölçüm makineleri ile kullanımını desteklemektedir. Hexagon Metrology herhangi bir ölçüm görevi için mükemmel yazılım paketini bir araya getirebilir.


SpatialAnalyzer


SpatialAnalyzer ® (SA), Hexagon Metrology‘nin CMM ailesi için tasarlanmış güçlü, yeniliklere açık, kullanımı kolay metroloji ve analiz yazılımıdır.


» Daha fazlası
PC-DMIS Reshaper


ROMER kollar & tarayıcılar için PC-DMIS Reshaper uygulaması: hızlı bir şekilde üretilmiş nokta bulutu dosyalarıyla çalışması ve makul bir fiyata yüksek kaliteli 3B ağlar elde etmesi gereken kullanıcılar için eksiksiz bir 3B nokta bulutu işleme yazılımı.


» Daha fazlası
PolyWorks®


İster döküm yapıyor, ister frezeliyor, kalıplıyor ya da damgalıyor olun, süreciniz için tam bir çözüm oluşturması için PolyWorks’e güvenebilirsiniz. PolyWorks yazılım süiti tam bir paket olarak ya da – iki ana uygulama açısından - bir nokta bulutu ölçümü veya ters mühendislik paketi olarak mevcuttur.


» Daha fazlası
Leica için Metrolog X4


Metrolog X4 for Leica, Leica Geosystems Lazer Takip Sistemleri “Elde Gezdirilen” Leica T-Prob ve Leica T-Scan ile arayüzlere sahiptir. Bunlara ek olarak, CMM’ler ve PCMM’ler için 50’den fazla arayüzü bulunmaktadır. Grafik görselleştirme neredeyse tüm nötr ve doğal CAD formatlarına doğrudan arayüz sağlar. Güçlü bir özellik tabanlı ölçüm aracı, eksiksiz bir CG&T motoru, özelleştirilebilir raporlama ve basit ve hızlı bir programlama dili, karmaşık montaj ve ölçüm süreçlerinizi destekler ve basitleştirir. Metrolog X4 for Leica 19 dilde mevcuttur.» Daha fazlası


Print Print