Multisensör & Optical Sistemler
Multisensor & Optical Measurement Systems
Esneklik multisensör tekolojisinde anahtar kelimedir. Esneklik metroloji dünyasında tek bir ölçüm sistemi ile temaslı ve optik ölçüm arasında seçim yapabilme özgürlüğüne sahip olmak demektir. Bu yüzden iş parçasının üzerindeki tüm ölçüm detaylarının temaslı ve optik ölçümleri için tek bir sistem yeterlidir.

Temasa karşı duyarlı malzemelerin ölçümü için çözüm optic ölçüm sistemleridir. Ölçümleri hasastır ve malzemeye zarar vermez. Çok yönlü optik ölçüm sistemleri sayesinde, her ölçüm görevi için doğru çözümler sunmaktayız.
HP-C-VE Optik Sensör


HP-C-VE, CMM üzerinde kullanılan bir kameradır. 2B ışık hassasiyetine sahip CCD ve entegre LED aydınlatma, ölçülen parçanın aydınlatılmasını ve izlenmesini sağlayarak büyük ölçekli parçalar için optik ölçüm kapasitesi sunar.


» Daha fazlası

Optiv Classic


Optiv Classic serisi, optik ve multisensör metrolojisine başlamanın kolay yoludur.
Tüm modellerin makine tabanı, zorlu çalışma şartları için dayanıklı bir yapı sunan granitten üretilmiştir. Farklı boyut seçenekleri ve aralarından seçim yapabileceğiniz eksiksiz sensör serisi ile sunulan Optiv Classic koordinat ölçüm cihazı (CMM), multisensör ölçüm dünyasına giriş biletinizdir.


» Daha fazlası

Optiv Performance


Optiv Performance serisi, dayanıklı granit tasarımı, mekanik yataklı eksenleri ve komple sensör yelpazesiyle, birçok ölçüm görevinin başarıyla üstesinden gelir. Çok yönlü ve çok sensörlü bir koordinat ölçüm cihazı (CMM) olan Optiv Performans serisi, gerek kalite odası gerekse üretim alanında, hem büyük hem küçük iş parçalarını ölçmek için ilk tercihtir.


» Daha fazlası

Optiv Reference


Ölçüm hassaslığı ve tasarım konusunda en özel ürün Optiv Reference serisidir. Çok sıkı üretim toleransları ile yüksek kesinlikte 3B ölçümler sağlar. En gelişmiş tasarım malzemeleri ile sert bir granit konstrüksiyon, tüm eksenlerde hava yatakları ve opsiyonel titreşim sönümleyiciler metroloji gereksinimleriniz için eşsiz bir çözüm sunmaktadır.
Özel Optiv Dual-Z-Tasarımı; ayrıca tüm sensörler ve kapsamlı ek ekipmanlar, örneğin, motorlu, indekslenebilir problar ve çeşitli döner tabla kombinasyonları da tüm Reference tiplerine standart olarak dahildir. Optiv Reference serisi karmaşık, yüksek kesinlikle 3B parça ölçümleri için optimum çözümdür.


» Daha fazlası

Optiv için Sensörler


Çoklu sensör teknolojisinin avantajları. Temaslı ve temassız ölçüm sensörlerinin kombinasyonu sayesinde, Optiv ölçüm makineleri birçok sensörün avantajlarını tek bir çoklu sensör sisteminde bir araya getirmektedir. Artık bir parça üzerinde bir çok farklı ölçüm görevini her görev için gerekli sensörü kullanarak – tek bir kıskaca alma operasyonu ve tek bir ölçüm süreci kullanarak gerçekleştirmek mümkün. Çoklu sensör teknolojisi farklı ölçüm makinelerine yatırım yapma ihtiyacını da büyük oranda ortadan kaldırır. Sistemlerin modüler tasarımı aynı zamanda gelecekteki ölçüm görevleri için de tüm olasılıkları açık bırakır.


» Daha fazlasıPrint Print