Öznur - Ankara
Öznur Defense and  Aviation, Ankara, Turkey

KALİTENİN GETİRDİĞİ SAYGINLIK

Uzay ve havacılık sektörüne parça tedarik eden Öznur Savunma ile Hexagon Metrology arasındaki on yıllık işbirliği, aldığı kaliteli sonuçlarla itibarını pekiştiriyor.

Her yıl on binin üzerinde farklı iş parçasının üretim yöntemini tasarlamak ve bunların üretimlerini gerçekleştirerek müşterilere sunmak hiç de kolay bir iş değil. Tüm bu parçaların, savunma-havacılık sektörünün gerektirdiği en titiz kalite ve güvenlik standartlarına uygun üretilmesi ise daha da zorlu bir görev. Ne var ki, Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Öznur Savunma ve Havacılık için bunlar günlük operasyonların bir parçası.

1975 yılında kurulan firma, uçak gövdeleri ve kara/ deniz platformlarında kullanılan farklı kalibreli stabilize silah sistemleri için dar toleranslı titanyum, paslanmaz çelik ve alüminyum bileşenler ile plastik iş parçaları üretiminde uzmanlaşmıştır. Tamamen müşteri talebine göre üretim yapan Öznur Savunma ve Havacılık, son yıllarda modern işleme ve kontrol teknolojilerini bünyesine katarak sektördeki saygınlığını artırmıştır.

Üretim Mühendisliği Yetkilisi Meriç Ekiciler bu atılımla ilgili şunları söylüyor, “Kurumsal kültürümüz, kalite şartlarının sağlanmasına büyük önem veriyor. Özellikle Hexagon Metrology CMM’ lerini kullanarak farklı ebatlardaki çok çeşitli ürünü ölçme yeteneğimizle gurur duyuyoruz.” “İlk CMM’ imiz olan DEA GLOBAL Status 7.10.5 modelini 2005 yılında bünyemize aldık. Hexagon Metrology firması, birçok müşterimiz tarafından ürünlerinin kullanılması ve önerilmesi nedeniyle tercih edildi.”

Bize Ulaşın

>> İlgili kişiler

Burada Bölgeniz için Satış, Servis ve Destek iletişim bilgilerini bulacaksınız

>> İstek Formu

İstek Formunu doldurarak bize ulaşınPrint Print