Otomatik Çözümler
Automated Solutions
Yarının fabrikası, montaj proseslerinin veriye dayalı olması anlayışı ile akıllı ve dijital olacak; otomasyon, her türlü sanayi sektöründe önemli bir rol oynacaktır. Hexagon Metrology, tam otomatik ölçüm ve kalite kontrolü için şimdiden doğru çözümü sunmaktadır. Üretim bölümünde ve öncesinde dokunsal, temassız ve daima çok yönlü yazılım araçlarıyla gücüne güç katan - Hexagon Metrology, tam entegre kalite yönetimine ideal bir zemin olarak en üst düzey verim için doğru otomasyon çözümü sunmaktadır.


Hexagon Metrology 360° SIMS


Hexagon Metrology, tam otomatik boyutlandırma işlemi ve kalite kontrolü için kapsamlı bir çözüm sunar. Bu çözümler, bir dizi otomotiv parçaları ve gruplarını ölçmek için dünya çapındaölçüm sistemlerini geliştirmek ve uygulamak konusunda uzun bir performans geçmişine dayanır. 360° SIMS,sunumları otomobil fabrikalarında robotik 3D Ölçüm ve proses kontrol için çok çeşitli hücre konfigürasyonlarını kapsar.

Yeni 360° SIMS animasyonumuzu adresinde görebilirsiniz» Daha fazlası

Hexagon Metrology WLS400A


Hexagon Metrology WLS400A, beyaz ışık ölçüm sistemi geçek zamanlı imalat sahası metrolojisi için esnek bir çözümdür. Boyutu, karmaşıklığı veya geometrik özellikleri ne olursa olsun, ölçülen nesnelerden zengin boyut bilgisi elde eder. Bu anahtar teslim çözüm titreşim, sıcaklık ve aydınlatma değişiklikleri gibi zorlu çevresel koşulların üstesinden gelir ve tüm yaygın endüstriyel robotlar ile kullanılabilir.


» Daha fazlası

Leica Automated Solutions


Leica Geosystems lazer takip sistemi tabanlı robotik ölçüm sistemleri endüstriyel metrolojide yine olay yaratıyor.


» Daha fazlası

ROBODYN


Innovative software solution delivering full calibration and performance testing functionality for industrial robotic systems.


» Daha fazlasıPrint Print