PC-DMIS EMS
PC-DMIS EMS
PC-DMIS, EMS’in temelidir. Açık mimarili, CAD’e açık metroloji programlama sistemidir. PC-DMIS kullanıcılara geniş bir ölçüm makinesi gamı kullanarak herhangi bir parça üzerindeki herhangi bir geometriyi ölçmek için gerekli araçları verir.

EMS ürün süiti birbirlerine sağlam bir şekilde entegre edilmiş yazılım ürünleri ailesidir ve her endüstriden olan firmaların CAD, üretim ve ölçüm operasyonlarını kesintisiz olarak metroloji sistemlerine entegre etmelerine olanak tanır. Farklı kaynaklardan gelen birden fazla veri akışını bir tanede toplar ve bu verinin analiz edilmesi için zengin kabiliyetler sunar. Sonuçları farklı topluluklar için uygun olacak bir dizi formatta raporlar. Modüllerin tümü ortak bir görünüme ve havaya sahiptir ve aralarında veri ve parça programları paylaşabilirler. Üreticiler ıskartaları azaltmak, verimi artırmak ve maliyetleri küçültmek için ihtiyaçları olan şeyi elde ederler.

PC-DMIS 2017 R2


PC-DMIS 2017 R2, Hexagon Manufacturing Intelligence'ın koordinat ölçüm cihazları (CMM) için dünyanın önde gelen boyutsal ölçüm yazılım paketinin en son sürümüdür.

PC-DMIS 2017 R2, mükemmel ürün istikrarı ve iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi yönünde ölçülebilir trendleri sürdürüyor. Bu sürüm, ürünün tüm kullanım alanlarındaki genel iş akışı iyileştirmelerine katkıda bulunan daha da değerli geliştirmelerle geleceğe doğru önemli bir adımı teşkil ediyor.» Daha fazlası
PC-DMIS CMM


Wilcox Associates’in PC-DMIS®’i dünyanın önde gelen metroloji yazılımıdır. Dünya çapında her boyutta şirket tarafından her şekilde, boyutta ve toleranstaki parçaları ölçmekte kullanılmaktadır. PC-DMIS düz, prizmatik parçalardan en karmaşık kontur ve yüzeylere kadar her şeyin kurulumunu ve kontrolünü kolaylaştırmaktadır. Ve tüm uluslar arası CMM yazılım standartlarını sağladığı için, elde ettiğiniz sonuçlara her zaman güvenebilirsiniz.


» Daha fazlası
PC-DMIS Touch


PC-DMIS Touch is the new easy-to-use entry-level measurement software for probing applications with the ROMER Absolute Arm. It combines the simplicity of a touch-screen interface with the power of PC-DMIS measurement software.


» Daha fazlası
PC-DMIS Portable


PC-DMIS Portable güçlü metroloji araçlarını imalat sahasına getiriyor. Portatif ölçüm cihazları üreticilerin operasyonlarını gözlemleme şekillerini değiştirmiştir. Artık bizzat parçaların yapıldığı ve monte edildiği yerde daha fazla ölçüm alıp sonuçların karmaşık analizlerini yapmak mümkündür.


» Daha fazlası
Lazer Takip Sistemleri için PC-DMIS Portable


Lazer Takip Sistemleri için PC-DMIS Portable, PC-DMIS yazılım süitinin bir parçasıdır – 20.000’den fazla satılan lisansı ile küresel 3B ölçüm yazılımları arasında lider konumdadır. PC-DMIS tüm Hexagon Ölçüm cihazları ve neredeyse tüm 3. taraf sensörler için bir yazılım süiti kullanmanıza olanak tanır. Bu da size tüm ölçüm çözümlerinizde aynı görünüşü ve hissi sağlar; böylece eğitim maliyetleriniz önemli ölçüde düşer ve ölçüm uzmanlarınızı çok daha esnek bir şekilde kullanabilirsiniz.


» Daha fazlası
PC-DMIS Vision


PC-DMIS’in gücünü görüş metrolojisine getiren Wilcox Associates uzun zamandır CAD tabanlı CMM yazılımlarında standardı belirliyor. Artık PC-DMIS Vision sistemi bu aynı araçları ve yeni daha güçlü araçları görüş ölçüm makinelerindeki parça programlama ve ölçüme işine getiriyor.


» Daha fazlası
DATAPAGE+ SPC


SPC kullanımının isteğe bağlı veya ileride yatırım yapmaya değer bulunduğu günler çok geride kaldı. Bugün, rekabetçi olmak isteyen her firma, SPC'nin mevcut en kullanışlı süreç kontrol aracı olduğunun bilincindedir.

Tamamen yenilenen DataPage+ programı sıfırdan yaratılarak DataPage ve Dataview'in en iyi özelliklerini aldı ve bunları patentsiz bir veritabanı ve tamamen özelleştirilebilir izleme ve raporlama araçları ile yepyeni bir kullanıcı arayüzünde bir araya getirdi.» Daha fazlası
PC-DMIS Gear


PC-DMIS Gear dişli ölçümünü kolaylaştırır. CMM’de dişli ölçmek her zaman zorlayıcı olmuştur. En iyi nasıl ölçüleceklerine karar vermek ve sonuçları yorumlamak uzun süre uzmanların alanında kalmıştır. Düzgün şekilde nasıl yerleştirileceklerini belirlemek bile hatırı sayılır bir deneyim gerektirir. PC-DMIS Gear bu karmaşıklıkları ortadan kaldırıyor ve uzman olmayanların hızlı ve üretken bir şekilde dişli ölçmeye başlamalarını mümkün kılıyor.


» Daha fazlası
PC-DMIS Blade


PC-DMIS Blade, pal ölçüm programları yaratma işini basitleştirir. Bu yazılım çeşitli pal üreticileri ile ortak çalışmalarla geliştirilmiştir, ve pal kesitlerinin taranması için anahtar teslim bir çözümdür. PC-DMIS Blade kolay kullanılır bir GUI'ye sahiptir, böylece müşteriler parçaları kolaylıkla tanımlayıp, ölçülecek kesitleri seçip tarama süreçlerini başlatabilirler. Farklı bir pal tipini taramak için ayarlama yalnızca yeni bir parametre seti girmek kadar kolaydır. Herhangi bir CMM programlama gerekli değildir.


» Daha fazlası
PC-DMIS NC


PC-DMIS NC®, dünyanın en gelişmiş CMM yazılımı olan PC-DMIS’in kanıtlanmış teknolojilerini makine üstü parça kurulumu ve doğrulaması işine getirmektedir.  Artık üreticiler, makine üzerinde metrolojiyi gelişmiş üretim ve kalite güvence sistemlerinin tümleşik bir parçası yaparak CNC problarının tüm avantajlarını kullanmaktadır.


» Daha fazlası
PC-DMIS EDM Preset & Measure


PC-DMIS EDM (Elektro-Erozyon) Preset and Measure (Ayar ve Ölçüm) hem yazılım parça yerleştirme görevlerinin kolay ve güvenli yapılmasını hem de yazılımın elektrot ve iş parçası üzerindeki hâkimiyeti ile hassas kalite kontrolünü sağlar. PC-DMIS EDM Ayar ve Ölçüm Hexagon Metrology üretimi GLOBAL Silver Koordinat ölçme makinesine yüklendiğinde Otomasyon seviyesinden bağımsız olarak herhangi bir ortamda kalite kontrol için en üst seviyede hassas CNC iş istasyonu oluşturur.


» Daha fazlası
PC-DMIS IP


PC-DMIS IP tasarım ve ölçümü ilişkilendirir. Inspection Planner iki parçadan oluşur, bir CAD barındırma veya ayrı modül olan IP Planner, ve PC-DMIS barındırma modülü olan IP measure. Bunları bir arada kullanarak müşteriler kendi CAD modelleri içine tasarım amaçlarını işleyebilir ve PC-DMIS ölçüm yazılım paketlerinin (CMM, Vision, NC, vs.) otomatik olarak bunları ölçüm programlarına dönüştürmesini sağlayabilir. PC-DMIS Inspection Planner CAD ve ölçüm arasındaki uçurumu kaldırmaktadır.


» Daha fazlası
Single Touch Interface


Tek Dokunmatik Arayüz (Single Touch Interface™ - STI+) PC-DMIS’e özel ön arayüzler eklemeyi kolaylaştırır. STI+ CMM uzmanı olmayanların minimum eğitim ile ölçüm programları hazırlaması ve yürütmesini olanaklı kılar, ve özellikle makine operatörleri ve diğer atölye çalışanlarının işlerini kontrol etmelerinin gerektiği ancak CMM uzmanı olmaya zamanlarının olmadığı organizasyonları hedefler.


» Daha fazlası


Print Print