Portatif Ölçüm Kolları Yazılımı
Software for Portable Measuring Arms
Portatif ölçüm kolları, üretim süreçlerinin gözlemlenmesi işini kolaylaştırır ve masraflı yeniden işlemelere başvurulmadan önce sorunların çözümlenmesine yardımcı olur. Bu portatif koordinat ölçüm makineleri gerçek potansiyellerini, en az ekipmanın kendisi kadar güçlü olan yazılımlar ile birleştirildiklerinde gösterirler. Hexagon Metrology bu ihtiyaçları karşılayacak çok yönlü çözümler sunar.


PC-DMIS Touch


PC-DMIS Touch is the new easy-to-use entry-level measurement software for probing applications with the ROMER Absolute Arm. It combines the simplicity of a touch-screen interface with the power of PC-DMIS measurement software.


» Daha fazlası
PC-DMIS Portable


PC-DMIS Portable güçlü metroloji araçlarını imalat sahasına getiriyor. Portatif ölçüm cihazları üreticilerin operasyonlarını gözlemleme şekillerini değiştirmiştir. Artık bizzat parçaların yapıldığı ve monte edildiği yerde daha fazla ölçüm alıp sonuçların karmaşık analizlerini yapmak mümkündür.


» Daha fazlası
PowerINSPECT


PowerINSPECT, üretim süreci sırasında daha yüksek kalite, daha yüksek verimlilik için referans yazılımdır. Geometrik kontrol ve karmaşık 3B parçaların CAD dosyaları ile ölçülmesini sağlar.

Standart Power INSPECT uygulamaları: kalıplar, prototipler, takımlar ve modeller.» Daha fazlası


Print Print