Portatif Ölçüm Kolları
Portable Measuring Arms
Portatif ölçüm  kolları imalat oramında proses iyileştirmelerinin gerekli olduğu noktalarda, direkt olarak ölçüm yapmanıza izin verir. Uzun olmayan kurulum süreleri ve basit kullanımı ile en güvenilir 3D ölçüm imkanını sunar. Ölçüm için farklı uzunlukta problar ve tarama başlıkları ile donatılabilen mafsallı kollar, ulaşılması en zor noktalarda optik olarak veya temas ederek ölçüm imkanı sunar.

Bu portattif ölçüm makinalarının uygun fiyat-performans oranı, CAD dataları veya tersine mühendislik teknikleri ile birleştiğinde geniş bir endüstriyel kullanım alanı oluşmaktadır.
ROMER Absolute Arm


Taşınabilir ölçüm kollarında dünyada bir ilk: ROMER Absolute Arm absolute encoder'ler içerir ve dolayısıyla ölçümden önce sıfırlama gerektirmeyen ilk ölçüm koludur. Kol açıldığında, çalışmaya hazırdır.


» Daha fazlası

Entegre tarayıcılı ROMER Absolute Arm


Geniş bir çeşitlilikteki yüzey türlerinden ve uygulamalardan öncekinden çok daha hızlı bir şekilde 3B veri toplamak için tasarlanan sertifikalı ve entegre RS4 lazer tarayıcılı taşınabilir ölçüm kolu.


» Daha fazlası

Harici tarayıcılı ROMER Absolute Arm


Harici tarayıcılı ROMER Absolute Arm, Hexagon Metrology'nin yüksek performanslı lazerli tarayıcısı HP-L-20.8 için tasarlanmıştır. Üçüncü taraf üretimi tarayıcılar da bağlanabilir.


» Daha fazlası

ROMER Absolute Arm Compact


En hassas işlerde bile yüksek hassasiyet sağlayan ROMER Absolute Arm Compact, üretim bölümüne yüksek hassasiyetli 3 Boyutlu ölçüm imkanını sağlar. Manüel ölçüm aletlerine göre daha hızlı ve daha hassas bir alternatif olan bu çok amaçlı taşınabilir koordinat ölçüm makinesi (CMM), üretim alanındaki farklı ölçümleri gerçekleştirebilir ve sabit CMM ekipmanlarını mükemmel bir şekilde tamamlar.


» Daha fazlası

ROMER Bike Measurement System


The ROMER Bike Measurement System is a completely portable 3D scanning system, developed in Switzerland in close collaboration with the UCI (International Cycling Union) and the Laboratory of Polymer and Composite Technology (LTC) at the Swiss Federal Institute of Technology (EPFL).


» Daha fazlası

ROMER Gear Measurement System


To facilitate the measurement of gears, Hexagon Metrology combined the most portable CMM – the ROMER Absolute Arm – with QUINDOS which outlines the most powerful software on the market for the analysis of special geometries. Now all cylindrical gears (internal, external, straight and helical) – even of unknown parameters – can be measured rapidly and in an intuitive environment.


» Daha fazlası

KOMPOZİT DENETİM SİSTEMİ


Entegre Tarayıcılı ROMER Absolute Arm ile kullanmak üzere tasarlanmış kompozit malzemeler için gelişmiş kalite kontrol sistemleri.


» Daha fazlasıPrint Print