Prob Tutucular
Probe Heads
Prob Tutucular, her koordinat ölçüm cihazının kalbidir. Sensörle birlikte, boyutsal denetim döngüleri sırasında ölçüm verilerini oluşturur.

Dokunma tetiklemeli problar için manuel kafalar, mükemmel temel yetenekler içerirler. Otomatik prob tutuculara kinematik bir bağlantı ile eklenen lazer tarayıcılar ve sürekli tarama probları, bu tutucuların yeteneğini artırır. İstediğimiz açıya dönebilen sonsuz dönüşlü prob tutucu ile ölçme ucunu her pozisyonda konumlandırabiliriz.
HH-A-T2.5 / HH-AS-T2.5 Otomatik 2,5° Prob Tutucular


HH-A-T2.5, 2,5°lik açılarla 12.240 farklı pozisyona endekslenebilir.

Tutucular, çoklu sensör desteği verebilecek şekilde Multiwire'a bağlanabilen dayanıklı kinematik bağlantı özelliğine sahiptir (TKJ).

TKJ arayüz, yeniden kalifikasyona gerek kalmadan el ile ya da HR-R prob değiştirici aracılığıyla otomatik olarak takım değiştirilebilmesini sağlar.» Daha fazlası
HH-A-H2.5 / HH-AS-H2.5 Otomatik HD Prob Tutucular


HH-A-H2.5, 2.5°lik açılarla endekslenebilir ve A ekseninde artırılmış (± 180°) rotasyon sayesinde 20.736 farklı konumda kullanılabilir.

Tutucu, çoklu sensör desteği verebilecek şekilde Multiwire'a bağlanabilen dayanıklı kinematik bağlantı özelliğine sahiptir (HDKJ).

HDKJ, 750mm'ye kadar uzatmaları taşıyabilir. Lazer tarayıcılar ve tarama kafaları; aşırı yüksek rotasyonel tork ile HDKJ adaptorün kombinasyonu sayesinde dönme ekseninde, standart prob kafalarında olduğundan daha fazla desteklenebilirler.

HDKJ, yeniden kalifikasyona gerek kalmadan el ile ya da opsiyonel HR-RH Dayanıklı modül değiştirici ile donatılmış HR-R takım değiştirici aracılığıyla otomatik olarak değiştirilebilir.» Daha fazlası
HH-T Manuel Prob Kafası


Güvenilir, esnek ve hesaplı - HH-T, sayısız açısal pozisyona manuel olarak döndürülebilen, mafsallı bir prob kafasıdır. İhtiyacınız olan her açıyı sağlayabilir.


» Daha fazlası
HH-MI Manuel Prob Kafası


HH-MI, hassas endekslenebilir proba sahip bir döner kafadır. HH-MI, yeniden kalibrasyona gerek kalmadan 15° artışlarla 168 pozisyona dönebilir.


» Daha fazlası
HH-MI-M Manuel M8 Prob Tutucu


HH-MI-M, hassas endeksleme prob ucuna sahip prob tutucudur. HH-MI-M, yeniden kalibrasyona gerek kalmadan 15° artışlarla ve 168 pozisyona dönebilir. M8 bağlantısı olan tüm prob ve aksesuarlarla birlikte kullanılabilir.


» Daha fazlası
HH-A / HH-AS Otomatik 7,5° Prob Tutucu


Bu tamamen motorize ve son derece hassas prob tutucu, modeli veya üreticisi ne olursa olsun her türlü koordinat ölçüm cihazıyla kullanılabilen universal bir sistem bileşenidir. 300 mm’ye kadar uzatmalarla birlikte kullanılabilir.

Sensörler, kinematik (HH-A-T7.5 ve HH-AS-T7.5) veya M8 bağlantıyla (HH-A-M7.5 ve HH-AS-M7.5) Prob Tutucuya bağlanabilir.

Prob Tutucuları 7,5°'lik artışlarla 720 farklı pozisyona endekslenebilirler.» Daha fazlası
HH-A / HH-AS Otomatik 5° Prob Tutucular


Bu motorize ve son derece hassas prob tutucu, modeli veya üreticisi ne olursa olsun her tür koordinat ölçüm cihazıyla kullanılabilen universal bir sistem bileşenidir. 300 mm’ye kadar uzatmalarla birlikte kullanılabilir.

Sensörler, kinematik (HH-A-T7.5 ve HH-AS-T7.5) veya M8 bağlantıyla (HH-A-M7.5 ve HH-AS-M7.5) Prob tutucuya bağlanabilir.

Prob Kafaları 5°'lik artışlarla 3024 farklı pozisyona endekslenebilirler.» Daha fazlası
HH-ACW-43MW Sonsuz dönüşlü prob tutucu


HH-ACW-43MW Sonsuz dönüşlü prob tutucu, hassas 3B yörüngeleri izleyerek probu her pozisyona hızla odaklayabilen dayanıklı ve hassas bir mekanizmadır. Prob tutucunun hızı ve hareketi, sistem kontrol ünitesi tarafından en üst düzeyde cihaz verimliliğine erişmek için sürekli kontrol edilir.


» Daha fazlası
LSP-X5


İş parçası yüzeyinin yönelimini kesin olarak tanımlayabilmek için X,Y ve Z yönlerinde aynı anda ölçüm yapabilme kabiliyetine sahip, ultra kesin, tam 3B, sabit tarama kafası.


» Daha fazlası


Print Print