Sensör, Prob ve Uç Değiştiriciler
Sensor, Probe and Styli Changers from Hexagon Metrology
Aynı koordinat ölçüm cihazı (CMM) üzerinde farklı parçaların ölçümü, farklı sensör konfigürasyonları ve cihaz kurulumları için büyük bir esneklik sağlar.

Hexagon Metrology'nin prob değiştiricileri ve uç değiştirme magazinleri, prob kafaları ve sensörler üzerindeki prob, uzatma ve uç kombinasyonlarının hızlı ve tekrarlanabilir şekilde değiştirilmesini sağlar. Ultra-yüksek hassasiyetli CMM'ler için üniversal sensör arayüz opsiyonu, sensörlerin parça programları içinde tam otomatik olarak değiştirilmesini sağlar.
Prob Değiştirme Magazinleri


Hexagon Metrology prob değiştirme magazinleri, koordinat ölçüm cihazlarındaki (CMM) prob tutucular veya HP-TM dokunmatik problar üzerindeki prob, uzatma ve prob modüllerinin hızlı ve tekrarlanabilir şekilde değiştirilmesini sağlar.


» Daha fazlası
Uç Değiştirme Magazinleri


Sabit ve hareketli köprülü tip koordinat ölçüm cihazları (CMM) için üretilen Hexagon Metrology uç değiştirme magazinleri, kalifikasyon prosedürünün tekrarlanmasına gerek kalmadan tek bir parça programında farklı uç ayarlarının kullanımına izin verir. Değiştirme magazinlerinin gerektiği gibi donatılabilmesi yüksek esneklik sağlar ve kullanıcıların gelecekte sistemi ihtiyaçlarına göre geliştirmelerne izin verir.


» Daha fazlası
SENMATION


Parça programı içinde tam otomatik sensör değişimi imkanı sunan SENMATION üniversal sensör arayüzü, koordinat ölçüm cihazınızı (CMM) en zorlu ölçüm görevlerinin üstesinden gelebilecek, çok sensörlü bir kontrol cihazına dönüştürür.

SENMATION, metroloji kurulumlarına esneklik katarken her zaman en iyi sonuçları en verimli şekilde, herhangi bir kullanıcı müdahalesine gerek olmaksızın sunmak için en etkili ölçüm yönteminin seçilmesini sağlar.» Daha fazlası


Print Print