Tüp Ölçüm Sistemleri Yazılımı
Software for Tube Inspection Systems
Hexagon Metrology’nin yazılım çözümleri kullanıcı dostluğu, stabilite ve minimum alışma süresi ile eş anlamlı hale gelmiştir. Hexagon Metrology, tüplerin ölçümü için, özelleştirilmiş arayüzler aracılığıyla çeşitli tüp bükme makinelerini otomatik olarak ayarlama gibi bir özel kabiliyete sahip özel bir uygulama geliştirmiştir.


TubeShaper


ROMER Absolute Arm için özel olarak tasarlanan TubeShaper, Hexagon Metrology’nin ürettiği en gelişmiş boru ölçüm yazılımıdır. Boru endüstrisinde 30 yıllık tecrübeyle; tüpler, borular veya kıvrık kablo ölçümlerinde minimum deneyime sahip kullanıcılar için bile hem son derece gelişmiş hem tamamen sezgisel yazılımlar yaratmak üzere selefinin en iyi özelliklerini son teknolojiyle bir araya getiriyor.

Üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmak ve hurdayı azaltmak için tasarlanan TubeShaper, CNC boru bükme makinelerine doğrudan bağlantı, otomatik kontrol planı oluşturma ve CAD modellerinin kullanıcı dostu bir pakette doğrudan içe aktarılması gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor.» Daha fazlası


Print Print