Yüzey Pürüzlülük Sensörleri
Leica Scanning Solutions
Hexagon Metrology'nin Leica T-Scan çözümleri, 60 m'ye (Ø) kadar büyük ölçekli ölçümler için, oturmuş teknolojiye sahip tek endüstriyel lazer tarayıcılarıdır. Leica T-Scan çözümleri Leica Absolute Laser Tracker'la birlikte, operatörlerin herhangi bir özel hazırlık yapmadan milyonlarca noktayı her yüzeyde hızla toplayabilmesini sağlar.


Leica T-Scan 5Leica Absolute Tracker, tek bir kurulumda, 60 m'ye (Ø) kadar olan hacimlerde tarama deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşıyor. Leica T-Scan 5, bir önceki modelle kıyaslandığında 15 kat daha hızlıdır ve cihaza uzaklık mesafesi neredeyse iki katına çıkmıştır, böylece özellikle ulaşılması zor alanlarda daha etkili veri toplamaya olanak tanır.


» Daha fazlası
Leica Absolute Scanner LAS-20-8


Atölye ortamında lazer tarama uygulamalarını kullanılır kılan Leica Absolute Scanner LAS-20-8, metroloji araçlarınıza 3D dijitalleştirme özelliğini kazandıran uygun fiyatlı ve kullanımı kolay bir yol olarak dikkat çekiyor.

60 metreye kadar ölçüm hacimlerinde doğru nokta-bulut verilerini toplayan LAS-20-8,  Leica Absolute Tracker AT960 koordinat ölçüm cihazının altı serbestlik dereceli (6DoF) ölçüm yeteneğini, hafif ve ergonomik tasarlanmış lazer tarayıcı el ünitesiyle bir araya getirerek komple ve kullanıcı dostu bir portatif 3D tarama çözümü sunuyor.» Daha fazlası


Print Print