Yüzey Pürüzlülük Sensörleri
Roughness Sensors from Hexagon Metrology
İş parçası yüzeyinin dokusu, kalite kontrolde her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Hexagon Metrology pürüzlülük sensörleri kullanılarak yüzey profili, standart bir koordinat ölçme cihazı (CMM) denetim rutininin bir parçası olarak ve iş parçasının tekrar tutturulmasına gerek kalmadan ölçülebilir. 

İş parçasının türüne ve gereksinimlerine göre yüzey, dokunsal ya da optik yöntemlerle ve tüm veri ölçüm raporunda gösterilecek şekilde ölçülenebilir. 

CMM'inizi Hexagon Metrology'nin pürüzlülük sensörleriyle tamamlayın.
PROFILER R Dokunmatik Pürüzlülük Ölçüm Sensörü


Standart bir koordinat ölçüm cihazı (CMM) programında hızlı ve kolay yüzey profili ölçümleri yapan PROFILER R minyatür pürüzlülük ölçüm sensörü, manüel pürüzlülük ölçümlerine daha hassas bir alternatif sunuyor. 

Tüm yaygın pürüzlülük parametrelerinin denetimini yapabilen PROFILER R, programa yüzey profil ölçümünün eklenmesiyle yeniden monte gerektirmeden farklı tarama sensörlerine otomatik olarak geçiş yapabilir.» Daha fazlası
PRECITEC LR Optik Sensör


Farklı zorlu yüzey konturları ve malzeme türleri için mükemmel ölçüm kalitesi sunan PRECITEC Lateral Resolution (LR) optik sensörü, pürüzlük ve katman kalınlığı ölçümleri gibi birçok endüstriyel uygulama için çok amaçlı beyaz ışık lazer ölçüm çözümüdür.

Koordinat ölçüm cihazlarının (CMM) dokunmatik problama ve tarama işlevine temassız sensör seçeneğini de ekleyen PRECITEC LR, daha komple bir ölçüm çözümü için çok sensörlü kurulumun bir parçası olarak dokunmatik problarla otomatik değiştirilebilir.» Daha fazlası


Print Print