Aksesuarlar
Accessories
Ölçüm aletlerini tam performansla  ve herhangi bir ölçümde kusursuz konfigürasyon için Hexagon Metrology orjinal aksesuarları kullanmanız, ekipmanlarınızdan verimli ve esnek bir şekilde faydalanmanızı sağlar. Optik aksesuarlar, güvenlik aygıtları veya network bileşenleri, özel gereksinimlerinizi karşılamak için ve kalite ve maliyet veriminizi garanti etmek için ölçüm sistemlerinize eklenebilir.


CMM’ler için Aksesuarlar


Koordinat ölçüm makineleri, yazılım ürünleri, uç sistemleri - çember üç boyutlu ölçümü önemli ölçüde kolaylaştıran kapsamlı aksesuar gamı ile kapanıyor. Bu ekstralar daha da hızlı sunulan daha da doğru sonuçlar sunuyor, ya da ölçüm sisteminin olası uygulamalarını genişletiyor.

Örneğin, çeşitli parça bağlama düzenekleri ile iş parçalarını ölçüm öncesi hizalamanın çok kolay olduğunu görebilirsiniz. Döner tablalarımız zor erişilen parçaların ölçümünü basitleştirir ve terminaller kullanıldığında ölçüm çocuk oyuncağı olur. Güvenlik korumaları ve sıcaklık dengeleme sistemleri de aksesuarlar listesindedir.» Daha fazlası

Lazer Takip Sistemleri için Aksesuarlar


Lazer Takip Sistemleri için mevcut aksesuarlar yelpazesi, tüm Leica Geosystems Lazer Takip Sistemi jenerasyonları ile uyumlu olan kolay kullanımlı geniş bir bileşen yelpazesini kapsamaktadır. Reflektörler, sensörler ve diğer portatif cihazlar metroloji sistemini gerektiği gibi adapte etmekte kullanılabilir.

Tüm aksesuarlar Leica Geosystems Lazer Takip Sisteminin mutlak, yüksek kalite standartlarını sağlamaktadır. Lazer takip sistemleri için aksesuarlar konusunda daha fazla bilgi Leica Geosystems Metrology Ürün Kataloğu’nda  bulunabilir.


 » Daha fazlası

Portatif Ölçüm Kolları için Aksesuarlar


Ölçüm menzilini artırmak, ek yazılım fonksiyonlarını açığa çıkarmak veya tamamen portatif veya sabit artikülasyonlu kol kullanmak – portatif ölçüm kolu aksesuarları neredeyse sınırsız uygulama kapsamına açıktır. Bu opsiyonel aksesuarlar ölçüm kullarının kabiliyetlerini ve verimliliklerini artıracaktır. Hexagon Metrology’deki uygulama mühendisleri sizin ölçüm göreviniz için doğru ekipman paketini bulacaktır.


» Daha fazlası

Endüstriyel Teodolitler & Lazer İstasyonları için Aksesuarlar


Endüstriyel teodolitler ve lazer istasyonlar, kedilerini belirli uygulamalar ve çevresel koşullara adapte edecek çeşitli aksesuarlar ile birlikte kullanılabilirler. Reflektörler, hedef markörleri ya da silindir hizalama için tam bir kit cihazların üretkenliğini artıracaktır.

Endüstriyel teodolitler ve lazer istasyonlar için aksesuarlar konusunda daha fazla bilgi Leica Geosystems Metrology Ürün Kataloğu’nda bulunabilir.» Daha fazlası

Tüp Ölçüm Sistemleri Aksesuarları


Temassız tüp ölçümü daha da kolaylaştı – ölçüm sistemi çeşitli büyük sensörler ile gelmekte ve eğer istenirse uzun nesnelerin ölçümü için motor tahrikli doğrusal bir eksenle donatılabiliyor.


» Daha fazlası

Beyaz Işık Tarama Sistemleri Aksesuarları


Beyaz ışık tarama alanında yenilikleri getirmesiyle tanınan Hexagon Metrology, önde gelen üreticilere yeni ürünler ve teknolojiler sunmaya devam ediyor. Özel ArGe & mühendislik ekiplerimin müşteriler, ortaklar ve endüstri uzmanları ile işbirliği yaparak her sistem içim kullanışlı aksesuarlar sunmaktadır.


» Daha fazlasıPrint Print