CMM’ler için Aksesuarlar
Accessories for CMMs
Koordinat ölçüm makineleri, yazılım ürünleri, uç sistemleri - çember üç boyutlu ölçümü önemli ölçüde kolaylaştıran kapsamlı aksesuar gamı ile kapanıyor. Bu ekstralar daha da hızlı sunulan daha da doğru sonuçlar sunuyor, ya da ölçüm sisteminin olası uygulamalarını genişletiyor.

Örneğin, çeşitli parça bağlama düzenekleri ile iş parçalarını ölçüm öncesi hizalamanın çok kolay olduğunu görebilirsiniz. Döner tablalarımız zor erişilen parçaların ölçümünü basitleştirir ve terminaller kullanıldığında ölçüm çocuk oyuncağı olur. Güvenlik korumaları ve sıcaklık dengeleme sistemleri de aksesuarlar listesindedir.
MMS PULSE


Vibration, temperature, humidity, crash notifications and coordinate measuring machine (CMM) status – all in one convenient place.

MMS PULSE is unlike any device we’ve ever made, connecting and monitoring your CMM like never before. But we wanted interacting with it to be just as easy and intuitive as possible. So we invented all-new ways to select, navigate and consume vital machine environmental statistics that are ideally suited to today’s fast-paced lean manufacturing conditions.» Daha fazlası
TIGO SF CMM için TIBOX Ağır Ortam Kabini


TIGO SF atölye tipi koordinat ölçüm cihazını (CMM) en zorlu atölye koşullarına karşı korumak için tasarlanan TIBOX kabin, cihaz performansı ve işlevsellikten ödün vermeden üretim yerinde ölçüm yapmanıza olanak tanır.

Toz, havayla taşınan kirleticiler, havada asılı kalan yağ partikülleri ve üretim ortamında karşılaşılan diğer etmenlere karşı güçlü bir koruma sunan TIBOX CMM ağır ortam kabini, cihazın çalışma zamanını yakalamasını, bakım maliyetlerinin en aza indirgenmesini ve ölçüm performansının sürdürülmesini sağlar.» Daha fazlası
DEA GLOBOX Muhafaza


GLOBAL modelleri için yeni GLOBOX muhafaza üretim ortamındaki ölçümler için maliyet etkin bir çözümdür ve etraftaki ortamdan korunmanın gerekli olduğu tüm ölçüm uygulamaları için uygundur. GLOBAL modelleri 07.05.05, 07.07.05, 07.10.05 ve 07.10.07 için mevcuttur.


» Daha fazlası
FIVE U-nique Bağlama Düzeneği Sistemi


FIVE U-nique, iş parçasına destek ve referans sağlamak için sınırsız sayıda parça konfigürasyonu için hızlı bir şekilde inşa edilebilecek hassas bağlama düzeneklerine olanak tanıyan tamamen programlanabilir esnek bir bağlama düzeneği seçeneğidir.


» Daha fazlası
Uzak Terminaller


Çoğu Hexagon Metrology CMM’leri ile birlikte gelen Jogbox’un yanı sıra, bazı makinelerde uzaktan çalışma için pek çok seçenek bulunmaktadır. Uzaktan çalışma büyük köprü, iskele ve yatak kol CMM'leri için, operatörün standart bilgisayar terminalinden uzaktayken işlem yapması gereken durumlar için özellikle uygundur.


» Daha fazlası
Döner Tablalar - Genel


Tipik olarak, çok küçük ve karmaşık iç dişliler gibi birçok kez prob değiştirmeyi gerektirecek parçaların ölçülmesinde koordinat ölçümü sınırlarını zorlar. Bu gibi parçalar, ve ayrıca krank milleri, kam milleri, vidalı kompresörler, türbin diskleri ve bliskleri döner bir tabla kullanarak oldukça doğrudan ve güvenle ölçülebilir. Bu döner tablalar bir çok CMM modelinde kullanım için mevcuttur.


» Daha fazlası
Döner Tablalar - Leitz


Tipik olarak, çok küçük ve karmaşık iç dişliler gibi birçok kez prob değiştirmeyi gerektirecek parçaların ölçülmesinde koordinat ölçümü sınırlarını zorlar. Bu gibi parçalar, ve ayrıca krank milleri, kam milleri, vidalı kompresörler, türbin diskleri ve bliskleri döner bir tabla kullanarak oldukça doğrudan ve güvenle ölçülebilir.


» Daha fazlası
Swift-Fix Bağlama Sistemi


Bugünün üretilen bileşenlerinin çoğunun karmaşıklığı göz önüne alındığında, sabitlenen parçanın kalabalık olmaması ve tutma ve kıskaçlamanın gizli olması; ölçüm probuna maksimum erişim sağlayacak şekilde izin vermesi gerekmektedir. Her tür bileşeni tutmak için uygun olacak geniş bir aksesuar yelpazesi mevcuttur.


» Daha fazlası
I/O Flow


I/O Flow Manager is the complete integration solution for installing coordinate measuring machines (CMMs) into a production cell. The all-in-one hardware and software package enables manufacturers to integrate quality assurance directly into production with minimal pre-programming or operator training.


» Daha fazlası


Print Print